Сентябрь, 2011
Умови, якіх необхідно дотримуватися, займаючись йогою.
Займаючись хатха-йогою, необхідно дотримуватися таких умов. Не займайтеся в приміщенні, де нещодавно вілась пуста розмова. Кімната повинна бути провітрена, одяг вільний, з натуральних тканин. До і після заняття бажано прийняти душ або ванну. Залиште за порогом разом з верхнім одягом свої турботи, тривоги, невдоволення.
Лікувальний комплекс. Йога. Птах
Лежачи на спині руки «розправте як крила». Одну ногу зігніть в коліні і покладіть на іншу. Голова дивиться в протилежну сторону. Таким чином, нижня і верхня половини тіла як би зігнуті в різні боки. Уявіть себе птахом, якій летить. Перебуваєте в цьому положенні стільки, скільки вам подобається.
Гіпертонічне харчування
У народній медицині є чудовий рецепт гіпертонічної дієти. Сидіти на ній потрібно один раз в 10-15 днів (постарайтеся, щоб цей день випадав на вихідний), суворо виконуючи всі рекомендації. Тоді в решту часу будете почувати себе відмінно.
Дієта для гіпертоніків
При гіпертонічній хворобі основні обмеження в раціоні пов’язані з вживанням солі. Кількість її слід скоротити до 3,5 — 4 г на добу (на всі вжиті страви). Якщо вам відразу важко відмовитися від солоної їжі, спробуйте використовувати прянощі і смакові добавки, наприклад часник, хрін, лимонний сік і т.д.. Так як гіпертонія часто пов’язана з надмірною вагою, слід стежити за калорійністю їжі.
Що приготувати хворому при холециститі?
Правильна дієта, рекомендована лікарями, багатьох ставить у глухий кут. Протерті супчики, парові котлетки, варена рибка, суфле і пудинги, нічого гострого, смаженого, солоного. Здавалося б, повна туга… Але це не так — у всякому разі, для людини з фантазією! Ось що можна приготувати хворому при холециститі.
Правильна дієта при холециститі.
Одна їх основних причин хронічного холециститу (запалення жовчного міхура) — особливість харчування і спосіб життя людини в сучасних умовах. Це захворювання протікає довго, роками, навіть десятиліттями, причому періоди полегшення чергуються із загостреннями. Тому головне завдання — звести до мінімуму, а ще краще — зовсім виключити виникнення загострень. І багато в чому це залежить від самого хворого.
Йога. Лотос або по-турецьки.
Прийміть позу, сидючи «по-турецьки». Спина пряма. Уявіть себе султаном, що сидить на троні. Спочатку буде не справжній «лотос», а радше «поза по-турецьки». Цього цілком достатньо для початківців.
Йога. Змія (Бхуджангасана)
Лежачи в позі відпочинку, переверніться на живіт. Повільно, на вдиху прогніться якомога більше, до тих пір, поки не відчуєте напругу в спині. Намагайтеся підніматися не за допомогою рук, а використовуючи м’язи спини. Уявіть себе, як піднімає голову змія.
Йога. Плуг (халасана)
Повільно, на видиху опустіть ноги за голову і «замріть» в тому положенні, в якому почнете відчувати легкий біль. Зафіксуйте позу на кілька секунд і поверніться у вихідне положення. З часом ви навчитеся діставати пальцями ніг до підлоги.
Празднование 100-летия Украинского врачебного общества
Приглашение на празднование 100-летия УВО. ВРАЧЕБНАЯ КОМИССИЯ ГЛУБОКОУВАЖАЕМЫЕ КОЛЛЕГИ! Имеем большую честь пригласить Вас во Львов по случаю празднования 100-летия Украинского врачебного общества в рамках проведения XIII-го Конгресса Всемирной федерации украинских врачебных обществ, которое состоится 30.09. — 02.10.2010 года.