Октябрь, 2011

Що таке гайморит?

Гострий гайморит — це гостре запалення слизовій оболонці у верхньощелепної пазусі. Ця хвороба є найпоширенішим захворюванням для навколоносових пазух. Хронічний же гайморит — це хронічне запалення слизовій оболонці у верхньощелепної пазусі. Зазвичай, є продовженням попереднього гострого процесса. Так, гострий запальний процес, що протікає в пазусі і триває більше чотирьох тижнів, можна вважати затяжним, ну а якщо він збережеться до кінця шостого тижня, тоді виходить, що захворювання перейшло в його хронічну форму.

Хвороби, які можуть стати причинами втоми

Анатомія та фізіологія людини. Захворювання, які можуть бути причинами втоми. Бувають ситуації, коли ми багато працюємо, відпочиваємо мало і відчуваємо від цього втому. Але можливо, що людина буде вдосталь висипатися, більше відпочивати, але втома ії не покине. Тоді варто замислитися про стан свого здоров’я. 

Причини зниження ефективного захисту гормональних контрацептивів.

Багато жінок користуються протизаплідними гормональними засобами. І для них буде корисно дізнатися, що може знизити або нейтралізувати ефект захисних засобів. Існує ряд правил, при недотриманні яких знижується ефект протизаплідних засобів. Якщо ви приймаєте антидепресанти або користуєтеся снодійними, то користуйтеся додатковою страховкою. Тому що всі заспокійливі таблетки і трав’яні настої частково нейтралізують захист гормонів.

Авокадо дієта, низькокалорійна

Ця низькокалорійна дієта триває всього 3 дні, за які ви зможете скинути близько півтора кг. Щоб вибрати авокадо трохи кращий, злегка натисніть на нього. Якщо він м’який, але пружний — можете сміливо брати. Якщо дуже м’який — переспів, а якщо тугий, то потрібно дати йому відлежатися кілька днів при кімнатній тепературі. Щоб м’якоть авокадо не потемніла (після того, як ви розріжете авокадо на половинки), на неї можна бризнути соком лимона.

Ожиріння

Ожиріння в сучасному світі налічується у понад мільярд людей, що мають зайву вагу і страждають від ожиріння. За даними досліджень надлишкова маса тіла відзначена у кожного п’ятого дорослого жителя Північної Америки, у кожного третього британця і кожного другого громадянина Німеччини. Також велика кількість надмірно повних дітей і підлітків: 20% у Великобританії, 27% в Іспанії, 31% в Греції і 36% в Італії. У Росії надмірну вагу мають 30% чоловічого населення і 50% жіночого.

Целюліт. 4 стадії розвитку хвороби

Медики відносять целюліт до шкірних захворювань, це запалення підшкірно-жирового шару (клітковини). Причиною його виникнення є шкідливі мікроби. Сьогодні під целюлітом розуміють нерівності на шкірі, так званий ефект «апельсинової кірки». Причиною її виникнення є ліподистрофія і гіпертрофія поверхневих жирових клітин. Називати це явище целюлітом нелогічно. У медицині закінчення «іт» означає наявність запального процесу, наприклад, цистит, отит, бронхіт. Однак у нас прижилося саме таке значення терміна.

Переїдання. Хвороба чи психологична проблема?

Переїдання можна вважати шкідливою звичкою. Старше покоління відчуває вічний страх перед голодом, в результаті до тридцяти років більшість людей страждають від зайвої ваги. Зараз можна знайти багато спеціальної літератури про норми харчування, проте, ці дані не відповідають дійсності. Фахівці ототожнюють травлення з процесом горіння і орієнтуються на кілокалорії, отримані в результаті спалювання продуктів в камері Шатернікова. У реальності ж не можна ототожнювати ці процеси, тому такі норми харчування ведуть до переїдання, а потім і до зайвої ваги.

Шкірні хвороби. Лікування корою та календулою.

Кору з дерев, чагарників, гілок знімають ранньою весною, до початку сокоруху і тільки з молодих пагонів. Кора зі старих стовбурів і гілок непридатна як лікарський засіб. Дубова кора. Містить дубильні речовини і володіє терпкою дією. Одну столову ложку кори виварюють в 2 склянках окропу до отримання 1 стакана, проціджують, дають охолонути, після чого вживають для полоскання рота і горла. Відвар дубової кори застосовується також для ванн при шкірних захворюваннях.

Лікарські засоби. Алое (сабур)

Алое (сабур) — випарений насухо сік з листя деяких видів алое. Сабур у великих дозах (0,1-0,5) вживається як проносне; в невеликих дозах (0,01-0,1) підвищує травну діяльність. Призначають сабур в пігулках і краплях (настоянка).

Вітаміни групи С, аскорбінова кислота

Препарати вітаміну С Вітамін С (аскорбінова кислота) міститься в рослинних продуктах: капусті, цибулі, моркві, томаті, лимонах, апельсинах, буряках, шипшині, чорній смородині. Вітамін С нестійкий і при кип’ятінні продукту руйнується.