Февраль, 2012

Вітамінно-білкова дієта

Вітамінно-білкова дієта відмінно підійде тим, хто хоче швидко привести фігуру в порядок. Відноситься вона, як це зрозуміло з назви, до білкових дієт, тобто з харчування доведеться повністю виключити жири і вуглеводи. Від соусів і приправ треба буде відмовитися, адже вони лише посилюють апетит. Додавати можна тільки сіль (в помірних кількостях). Принцип досить простий: застосовуйте компоненти дієти окремо один від одного

Низькокалорійна дієта Барранда

Дієта пропонує відчутну втрату ваги протягом 2-3-х тижнів. Споживання рідини, яка не містить калорії (наприклад, мінеральна вода без газу), не обмежена. Дієта відноситься до низькокалорійної, проте її складність ви відчуєте на собі лише в кінці тижня. Сніданок на дієті Барранд завжди однаковий: це кава або чай без цукру (можна з некалорійними солодощами) і або два печива, або шматочок сиру.

Низькокалорійна дієта Барушека

Дієту розробив австралійський дієтолог — доктор Барушек. Безсумнівним плюсом дієти є те, що ви зможете вибирати собі продукти зі списку, не обмежуючи себе таким чином одноманітним раціоном. Ви не будете відчувати голод, незважаючи на те, що середній раціон дієти не перевищує 1200 Ккал. Між прийомами їжі можна пити воду, чай, фрукти з ланча, вечері, сирі овочі, молоко (в рахунок обіду або вечері). Сидячи на дієті, приймайте мультивітаміни.

Ще один шкідливий продукт харчування — цукор

Солодкі печенькіСахар сьогодні є одним з основних джерел калорій для жителя великого міста. Він також підвищує рівень інсуліну в крові, що в свою чергу загрожує накопиченням підшкірного жиру і розвитком численних запальних захворювань. Разом з тим високий рівень інсуліну в крові крім усього іншого може стати причиною деяких дегенеративних захворювань, і прискорення процесів старіння. Для довідки, в 1700 році, середній індивідуальний рівень споживання цукру на людину становив близько 4 фунтів в рік. У 1800 році цей показник виріс до 18 фунтів цукру на рік.

Іспанська дієта

Іспанська дієта відома так само під назвою дієти середземноморської, так як вона, як і грецька дієта, набула поширення у країнах Середземномор’я. Розрахована іспанська дієта на 2 тижні застосування, але цілком може стати прикладом здорового харчування на все життя. Ця дієта не вимагає особливих обмежень і вельми корисна для здоров’я.

Де шукати секрет здоров’я і довголіття? В Японії!

Всім відомо, що японці славляться своєю працездатністю. Старанність у всіх сферах — найважливіша риса японського національного характеру. Більшість японців роблять все, щоб бути акуратними, працелюбними, здатними виправдати покладену на них довіру. Зі страху здатися неробами багато з них відмовляються брати відпустку. Такий спосіб життя викликає серйозне фізичне й емоційне напруження, якому вони постійно протистоять. Як же їм вдається напружено працювати і головне — зберігати відмінне здоров’я до глибокої старості?