Март, 2012

Худнемо? Харчове навантаження

Відомо, що мало на Землі дівчат, які не піклуються про свою зовнішність, про свою фігуру. Навіть стрункі дами намагаються скинути зайві два кілограми, моря себе дієтами і стомлюючись в тренажерному залі. Але ж це не є добре! Практично всі дієти не є корисними для організму. Результатами частих дієт стають проблеми зі здоров’ям, анорексія, булімія та інші захворювання! Що ж, в цій статті я розповім про те, як і що потрібно їсти, щоб схуднути і при цьому не тільки не пошкодити, а й принести користь своєму здоров’ю.

Народні засоби від випадіння волосся

Причиною патологічного випадіння волосся є порушення живлення волосяного фолікула і його загибель. Певну роль в випаданні волосся грають гормональні, імунологічні процеси, а також якість обміну речовин, зокрема, вітамінного обміну.

Метод Фолля. Знищуємо паразітів.

В даний час метод Фолля використовується в 44 країнах світу. В Інтернаціональне суспільство електроакупунктури входить 50 тис. лікарів-фоллістов, які продовжують розвивати і вдосконалювати цей метод. Доктор Фолль Рейнольд Фолль народився в Берліні в 1909 році. З дитинства він мріяв стати архітектором, але доля розпорядилася інакше… Після трагічної смерті батька приголомшений юнак вирішив цілком присвятити себе медицині.

Все-таки не каприз, а хвороба? Як вилікувати залежність

Як важко переживати за близьку людину, одержиму згубною пристрастю і не віддаючу собі звіту, що він давно вже хворий, що з руйнівною залежністю треба терміново справлятися, інакше впорається з ним вона! Як переконати, що його стан вже давно вийшов за рамки норми і потрібно терміново вживати заходів, якщо сам він не вважає свою «маленьку слабкість» патологією? Або не хоче бачити об’єктивної картини, засунувши, як страус, голову в пісок…