Апрель, 2012

Дієта Харвата

Классічною редукційною дієтою є дієта академіка Харвата. Склад дієти академіка Харвата наступний: Білки 70 г — 287 ккал Жири 40 г — 372 ккал Цукор 60 г — 246 ккал Всього — 905 ккал. Орієнтовне меню при дієті Харвата:

Хронічна втома: що за нею ховається?

Це поняття — СХВ (синдром хронічної втоми) — зараз стало дуже «модною» і майже шляхетною хворобою. По суті це плата людини за розвиток цивілізації, в якій дуже багато інформаційних технологій. Цивілізації, що мчить з дикою швидкістю незрозуміло куди і навіщо. Але в самої її назві корениться якийсь підступ. Справа в тому, що «синдром» — всього лише один з можливих проявів якого-небудь захворювання.

Вітаміни. Роль у нормальної життєдіяльності організму

Роль вітамінів в житті людини нескладно зрозуміти з самої їх назви. Перша частина слова — vita — перекладається з латини, як «життя». Вітаміни і мінерали — це біологічно активні речовини, які необхідні для забезпечення нормальної життєдіяльності організму людини.

Дієта по групі крові

Після того як по телебаченню пройшла програма, присвячена групам крові і дієті по групі крові, популярність дієти зросла в десятки разів і готова посперечатися з найвідомішими з них. Величезну популярність дієті принесла її простота, більше не потрібно вважати бали, як в Кремлівської дієти, не потрібно вираховувати калорії, як у багатьох інших дієтах. Згідно канонам дієти по групі крові, потрібно просто їсти ті продукти, які людина вживала по мірі появи групи крові.