Май, 2012

Современный подход в ортопедической реставрации. Курс Dr. Domenico Massironi

Dr. Domenico Massironi впервые в Украине со своим курсом «Современный подход в ортопедической реставрации». 19-20 мая 2012, Львов Дворец железнодорожников «РОКС», ул. Федьковича 54/56 На протяжении более двух десятилетий д-р Массирони использует в своей практике стереомикроскоп и выступил с лекциями по этой теме на многих международных симпозиумах.

Украинские разработки стоматологический журнал

Первый в независимой Украине стоматологический журнал на украинском языке. Учредитель — совместное украинское-польское предприятие «ГалДент» Украина, г. Львов — Польша, г. Люблин. Выходит ежеквартально с 1993 года, язык — украинский. Формат 60 х 84/8. Печать офсетная, полноцветное издание.

Назавжди вилікувати свої зуби

Для лікування зубів зазвичай застосовують дві горілчані настойки на аире і прополісі. Для цього в 0,5 літра горілки додають 0,5 склянки коренів аїру. Все це настоюють не менше 1 тижня. Точно так же готують настойку на прополісі: в 0,5 літра горілки кладуть 10-20 грамів дрібно натертого або наскобленного прополісу і витримують близько 1 тижня. Готові настоянки використовують одночасно.

Сон за 20 хвилин

Виспатися, виявляється, можна й за двадцять хвилин. Правда, ненадовго — всього лише на найближчі дві — три години, але, як кажуть, іноді краще мало, ніж нічого. ГОЛОВНЕ — це влягтися в правильній позі, яка гарантує найбільше розслаблення тіла. Ти лежиш на животі, спираючись на праву половину грудної клітки.

Чим лікувати горло

Чим лікувати горло, якщо лінь йти в аптеку? Існує безліч способів, і кожен з них по-своєму гарний. На подив противникам народної медицини практично всі вони допомагають, залишається тільки вибрати, який із них вам більше до душі. Тому, щоб ви не заплуталися в мережах інтернету, пропонуємо вам перелік найкращих способів лікування хворого горла в домашніх умовах.

Як прибрати живіт?

Очищення організму або клізма в домашніх умовах. Продовжуємо готуватися до пляжного сезону… Якщо проблема з обвислим животом для вас актуальна або ж хочете скинути кілька кілограмів без особливих зусиль, радимо прочитати цей пост і обдумати метод вирішення проблем. Багато медиків кажуть: хочеш прибрати живіт — очищай кишечник. Як вони пов’язані? Виявляється, протягом якогось часу в кишечнику починає скупчуватися велика кількість шлаків, які розкладаються в організмі на всяку погань.