Октябрь, 2012

Як схуднути на 5 кг за три тижні?

Залишився останній ривок на шляху до ідеальної фігури? Здається, що вам потрібно внести буквально кілька корективів у вже майже струнке тіло, і мета буде досягнута? Що ж, не відкладайте справу в довгий ящик, але і не поспішайте. Ці останні 5 кг можуть піти назавжди і більше не турбувати вас своїм відображенням у дзеркалі. Потрібно тільки три тижні, і ваша нова впевненість у собі стане звичним явищем для очей оточуючих.

Как визуально удлинить шею?

Как с помощью одежды, прически и аксессуаров визуально удлинить шею? Девушки с короткой шеей иногда сильно комплексуют, им кажется собственная внешность серой и непривлекательной. Чтобы исправить ситуацию, стоит правильно подбирать одежду, украшения, аксессуары и прическу. Визуально удлиняют шею глубокие декольте на одежде, V-образные вырезы. А вот от квадратной горловины или горловины в форме лодочки стоит отказаться. Великолепно смотрятся платья или блузки с вертикальным узором. Они способны визуально удлинить шею, придавая ей большую изящность.

Очищаємо організм і втрачаємо кілограми з «Сибірської клітковиною»!

Очищення організму Ефективний спосіб очищення організму від непотрібних шлаків, токсинів я відкрила для себе пару років тому. Плюс до чудовому самопочуттю я отримала ще й зниження ваги, яке відбулося плавно, непомітно і до моєї великої радості. Всьому «виною» виявилася Сибірська клітковина! Ніяких пігулок і хімії, а суцільні натуральні компоненти, як то — оболонка пшеничного зерна, різноманітні сушені трави та фрукти. Асортимент «Сибірської клітковини» досить різноманітний. На даний момент у мене серія «Тонка талія».