Ноябрь, 2012

Цікаві способи, як зняти стрес

Що таке стрес? Це неприємне відчуття всередині, паніка. Чи можна навчитися управляти стресом, щоб він не вибивав з колії в самий невідповідний момент? Якщо навчитися контролювати стрес, то можна навіть уповільнити процес старіння. Є кілька способів, як уникнути стресу. Для цього не потрібно бути психологом, намагатися стримувати свої емоції, почуття. Тут наведено найпростіші і цікаві способи, які допоможуть взяти стрес під контроль.

Надмірна пітливість і як з нею боротися

Підвищена пітливість влітку є цілком нормальним явищем (виділяючи воду, організм тим самим охолоджується). Але все ж, це досить неприємно: вологі долоні, ноги, пахви. Які засоби можуть позбавити від підвищеної пітливості ніг? Перш ніж йти в аптеку, потрібно звернутися за допомогою до дієтолога. Надмірна пітливість — це ще і неприємний запах. Відомо, що деякі продукти підсилюють запах поту. Так що лікування починається з дієти.

Какие продукты нужно использовать, чтобы сохранить здоровье сердца?

Чтобы сохранить здоровье сердца, нужно всего 5 продуктов. Спустя десятилетия, наше сердце начинает давать сбои в работе. Конечно, можно приобрести лекарства, но ведь есть и еще один проверенный способ поддержать здоровье сердца – употреблять в пищу здоровые продукты. Но среди здоровых продуктов есть категория, которая справляется с такой задачей быстрее и эффективнее, а есть группа продуктов, которая менее эффективна. Какие продукты лучше употреблять в пищу, чтобы поправить здоровье сердца?

Гірудотерапія

Гірудотерапія — лікування за допомогою медичних п’явок називається гірудотерапією і відноситься до одного з найдавніших лікувальних методів, яким користувалися ще в стародавньому Єгипті, тобто ще в 15-13 століттях до нашої ери. Люди втомилися від синтетичних ліків, які одне лікують, а інше калічать. Гірудотерапія ж побічних ефектів практично не має, а протипоказань — мінімум: вагітність, тяжка форма анемії і гемофілія. Показань же ж — маса.

Як лікувати нежить?

Напевно з вами таке було: голова «чавунна», працювати не хочеться, повний ніс соплів і повні очі сліз. Відчуття, що у вухах вата, болить голова… Апетиту немає, запахи не відчуваються… Ніс червоно-мокрий, настрій мерзенний, навколишні намагаються триматися подалі — щоб не заразитися… Нежить… Нежить — це проблема! Вона заважає нам жити, працювати і відпочивати. Проблеми я не люблю, тому намагаюся від них позбавлятися. У тому числі і від нежиті.

Смачна їжа може стати ключем до схуднення

Хіба смачна їжа може сприяти схудненню? Це твердження настільки абсурдне, що викликає не тільки сумнів, але саркастичну посмішку. Насправді, шкідливо їсти несмачну їжу. Спробуємо з’ясувати чому. Людина не дарма їсть і при цьому отримує задоволення від смаку. Іноді мозок просто вимагає з’їсти чогось смачненького. Це цілком нормальне бажання — відчути в роті смак поєднання різних продуктів. Бажання з’їсти якийсь продукт (смачний або не дуже) обгрунтоване з точки зору фізіології, адже організм сам знає, що йому потрібно в даний момент.

Чи є у людини зайві органи?

Більше ста років тому багато вчених були впевнені, що у людини є непотрібні органи. Але, як виявилося, Природа нічого даремно не робить: «зайві» органи виконують в людському організмі цілком певні функції. Послідовники еволюційної теорії Дарвіна налічували у людини близько 200 зайвих, як вони вважали, органів і біологічних структур. Відомий російський біолог Ілля Мечников вважав, що не тільки сліпа кишка з її придатком, але навіть всі товсті кишки не потрібні людині, і їх видалення було б тільки корисно для функціонування шлунково-кишкового тракту.