Январь, 2013

Дрібне харчування

Що таке дрібне харчування? Основне правило дрібного харчування: Необхідно їсти через кожні 2,5-3 години. 5-6 разове харчування маленькими порціями, навіть при збереженні загальної кількості калорій, споживаного з їжею, вже дозволить схуднути. Але якщо треба грунтовно скинути зайву вагу, доведеться переглянути своє харчування в плані його калорійності та вибору правильних продуктів.

Сигнали стресу. Як розпізнати їх заздалегідь?

Переживання, нерви, крики, сльози — все це стресові ситуації, які пригнічують не тільки наш моральний стан, але і значно відбиваються на нашому організмі. Часто ми не звертаємо уваги на дрібні проблеми зі здоров’ям — авось само пройде, але ці проблеми можуть перерости в більш небезпечну хворобу, а все через наши нерви і нестійкі ситуації.

Секрети красивих і здорових зубів

Зуби відіграють дуже важливу роль в нашому житті і за їх здоров’ям необхідно стежити постійно. Захворювання ясен і зубів — це наслідок неправильного догляду за ними та нестачі потрібних вітамінів і мікроелементів в організмі. Саме тому варто уважно ставитися до свого здоров’я і гігієною ротової порожнини.

Фітотерапія, гомеопатія

У сучасній медицині, коли сумлінний лікар потрапляє в тупикову ситуацію, все частіше можна почути поради: «Підіть до гомеопата», «Спробуйте гомеопатичні засоби». 200 років тому Ганеманом (1755-1843) була створена гомеопатія. Це, звичайно, не 5000 китайського досвіду голкотерапії, але багато загального в рекомендаціях та індивідуальному підході між ними є.

Користь лимонів при простудних захворюваннях…

Індійські йоги говорять: «Кожна людина повинна привчити себе до того, щоб з’їдати один лимон в день або вживати сік одного лимона». Дійсно, лимон — це справжнє джерело вітаміну С, Р, лужних елементів, органічних кислот, фітонцидів. Для зміцнення організму та лікування використовують все, що є в плодах лимона: сік, шкірку, м’якоть, а також ефірне масло, що отримується з верхньої частини свіжого околоплодника — настільки корисні його плоди.

Кидаємо курити? Як і чим себе підтримати…

Отже, у нас може бути купа резонів покурити і задоволень, «підсаджених» на процес куріння. А от що робити, коли тілом відчуваєш, що палити краще кинути? Коли голова паморочиться, коли від ранкової сигарети нудить, коли куріння перестало бадьорити і втішати — і самому набридло пахнути, як набита вчорашніми недопалками попільничка?

Для кого ви худнете?

Набути гарну фігуру мріє багато хто. Але чому часом, коли перші результати вже досягнуті, запал раптом пропадає? Для кого ви худнете? «Вирішила схуднути, щоб зробити приємне чоловікові. За місяць скинула шість кіло, стала набагато краще виглядати — а чоловік цього навіть і не помітив. Руки опускаються, більше худнути немає ні сил, ні бажання…»