Март, 2013

Дерматит, симптоми та лікування

Шкірні захворювання нерідко приносять пацієнтам безліч негативних емоцій. Мало того, що лікування — це виснажливий, неприємний, а іноді і дорогий процес, дерматит — це ще і косметична проблема. Плями і лущення на поверхні шкіри виглядають непривабливо, тому варто при перших же проявах зайнятися своїм здоров’ям.

Як прискорити метаболізм

Доброю стрункою фігурою може похвалитися далеко не кожен. І навіть якщо в молодості зайва вага не давала про себе знати, то до 30 років багато хто з нас починають поступово набирати непотрібну масу. Відбувається це через те, що погіршується обмін речовин. Причин тому може бути чимало — неправильне харчування і розпорядок дня, деякі придбані і хронічні захворювання, сидячий спосіб життя і відсутність фізичних навантажень.

Ноги при цукровому діабеті: запобігаємо проблеми і лікуєм

Цукровий діабет — це захворювання, яке завдає чимало труднощів пацієнтам. Сувора дієта, режим дня, постійні перевірки та вимірювання рівня цукру — це далеко не все, з чим можна зіткнутися. Через погіршення кровотоку можуть виникнути проблеми зі шкірою і, щоб цьому перешкодити, необхідно знати ряд правил.

Як трохи зрушити менструальний цикл

Регулярний менструальний цикл — це важливий показник репродуктивного здоров’я кожної жінки. Тільки в певних випадках настання місячних буде зовсім недоречно. Але є можливість відстрочити їх ненадовго, не завдаючи шкоди здоров’ю. Жінкам, які приймають оральні контрацептиви, зрушити менструальний цикл набагато простіше.

Дієта при захворюваннях печінки

Нерідко людина стикається з хворобами, які вимагають постійного лікування, розпорядку дня і суворого харчування. Тільки таким чином можна позбутися від ряду проблем, пов’язаних зі здоров’ям. До таких випадків відносяться захворювання внутрішніх органів, зокрема печінки.

Цілющі трави: ехінацея

Цілющі і профілактичні властивості багатьох рослин відомі з давніх часів. Настоянки і відвари з трав завжди вважалися корисними, допомагаючи відновити імунітет і впоратися з багатьма хворобами. Вони також добре підходять і як додаткове лікування. Ромашка, кора дуба, календула — ось далеко не весь список рослин, які сміливо можна назвати незамінними при лікуванні простудних і респіраторних захворювань.

Анорексія: що це таке

Ось вже багато років мода на довгоногих і струнких дівчат не проходить. Тому що 9 з 10 жінок прагнуть мати ідеальну фігуру, виснажуючи себе дієтами і вправами. Нерідко все виходить з-під контролю і навіть виникає загроза втрати здоров’я. Але в певний момент людина вже не може зупинитися — ось тут і починається проблема, звана анорексія. До цього призводить гонка за новими стандартами краси, коли бажання добре виглядати перевершує здоровий глузд.

Методи малоінвазивного лікування геморою

Склеротерапія Метод існує з ХIХ століття. У Росії склеротерапию застосовував І.І. Карпінський (1870), за кордоном метод описаний Bladewood (1886). Метод заснований на ін’єкційному введенні в гемороїдальні вузли склерозируючого розчину. В даний час використовують склерозуючи препарати — детергенти, які викликають коагуляцію білків ендотелію в тканини внутрішнього гемороїдального вузла.

Цироз печінки: виявляємо і визначаємо причину

Словосполучення «цироз печінки» кожен з нас чув хоча б раз у житті. Але мало хто знає, в чому ж полягає захворювання, як його розпізнати і як реагувати на такий діагноз. Що таке цироз печінки Під цирозом печінки увазі процес заміщення тканин на рубці. Вони виглядають як вузлуваті скупчення, які порушують правильну роботу печінки. Такі скупчення тиснуть не тільки на здорові частини печінки, але і здавлюють кровоносні судини. В результаті захворювання, нормальна робота печінки неможлива.

Таблетовані і натуральні вітаміни: нерівний бій

Вітаміни — це речовини, які необхідні нашому організму. Вони містяться в їжі і повинні потрапляти в організм людини щодня. Але в сучасному світі рідко коли вистачає часу зайнятися своїм здоров’ям, щоденно складати свій раціон і харчуватися правильно. А брак в свою чергу призводить до погіршення імунітету і підриває стійкість організму до вірусів та інфекцій. Але як поповнити необхідний запас?