Июль, 2013

Лысеем? Как спасти свои волосы.

Каждый третий человек в мире страдает от выпадения волос. Такие сенсационные данные обнародовали американские ученые. Оказывается, чаще всего теряют свои кудри мужчины. Около 25 процентов представителей сильного пола теперь начинают лысеть, даже не достигнув 30 лет. Что же вызывает облысение у мужчин и женщин и как спасти свои волосы? Рассказывают Алексей Попов, врач-трихолог Киевского центра здоровья волос, Оксана Пантелюк, врач Украинского Северо-Восточного института прикладной и клинической медицины, и травница Иванна Тесак.

Корейська дієта

Корейська дієта є відносною новинкою. Всього за 13-14 днів вам пропонується позбутися від 5-7 кг зайвої ваги, поліпшити обмін речовин і травлення, і стати більш активною фізично. Правда, існує кілька версій даного раціону, і деякі з них, швидше, здатні нашкодити, ніж допомогти. Найбільш корисний варіант дієти від корейських лікарів — офіційна позиція місцевого МОЗ з приводу харчування.

Возникли проблемы поможет правильный психотерапевт

Психотерапевт — это специалист с высшим образованием, который прошёл определённую специализацию в области психиатрии с получением соответствующего сертификата. Этот специалист лечит «лёгкие» психические заболевания типа неврозов и различных личностных расстройств. Это могут быть какие-то тревожные расстройства, депрессия, паническая атака

Лікуємося за допомогою літа

У разі «літніх» ГРВІ є можливість не перевантажувати організм надмірно, раціонально поєднуючи природні та лікарські способи лікування: «Краще використовувати безпечні засоби, що допомагають організму самостійно впоратися із захворюванням. Це можуть бути фітопрепарати (ехінацея, елеутерокок) або інші препарати натурального походження, — радить Катерина Володимирівна Успенська, к.м.н., лікар вищої категорії.

Як схуднути без особливих зусиль

Останнім часом з’являється все більше статей на тему сучасних дієт, які добре допомагають скинути зайву вагу, не «травмують» організм і можуть використовуватися всіма. Але всі вони вимагають певного режиму, звички відмовляти собі в багатьох принади харчування, а також постійно стежити за станом свого здоров’я.

Як правильно вибрати косметолога

Останнім часом косметологічні послуги користуються все більшою популярністю. Салони краси пропонують нам різні послуги з догляду та омолодженню, дозволяють надовго зберегти свіжість і молодість особи, фігуру і гладкість шкіри. Але далеко не всі квапляться віддавати себе на «розтерзання» фахівця, оскільки потрібно бути впевненим у його професіоналізмі.

Що таке антиоксиданти?

Останнім часом ми часто чуємо про різні Бади, їх застосування і призначення. Але не завжди розуміємо, про що конкретно йдеться. Безліч з них носять незрозумілі назви, а ще незрозуміліше — їх вплив на організм. Сьогодні ми спробуємо розібратися з одним із них — антиоксидантом.

Нарколепсія: що це таке і як з цим боротися

Психічні захворювання дуже багатогранні і різноманітні, тому психологія людини — це «неоране» поле для фахівців, які роками вивчають різні відхилення. Дуже часто трапляється так, що навіть відома і начебто вивчена хвороба дає нові результати або набуває нові грані. А найголовніше, що природа багатьох з них до цих пір не вивчена.

Біла глина: використовуємо з толком

Сучасні косметичні засоби дають нам багато можливостей, але чимала частина рекламованих препаратів зроблена на основі загальнодоступних компонентів, які можна використовувати для будь-яких типів шкіри. Одним з таких засобів є біла глина, яка володіє корисними якостями, дозволяє очистити шкіру, зробити її більш м’якою і наситити корисними вітамінами.

Судинні ураження шкіри

Наша шкіра — це не тільки захисний покрив, який дозволяє нам уникнути зараження, рятує від багатьох проблем і є оболонкою нашого тіла. Шкіра — це відображення нашого внутрішнього здоров’я, способу життя, звичок та іншого. Тому нерідко на ній з’являються нерівності, прищі, пігментні плями чи інші прояви, від яких не завжди просто позбутися.