Июль 27th, 2013

Лікуємося за допомогою літа

У разі «літніх» ГРВІ є можливість не перевантажувати організм надмірно, раціонально поєднуючи природні та лікарські способи лікування: «Краще використовувати безпечні засоби, що допомагають організму самостійно впоратися із захворюванням. Це можуть бути фітопрепарати (ехінацея, елеутерокок) або інші препарати натурального походження, — радить Катерина Володимирівна Успенська, к.м.н., лікар вищої категорії.

Як схуднути без особливих зусиль

Останнім часом з’являється все більше статей на тему сучасних дієт, які добре допомагають скинути зайву вагу, не «травмують» організм і можуть використовуватися всіма. Але всі вони вимагають певного режиму, звички відмовляти собі в багатьох принади харчування, а також постійно стежити за станом свого здоров’я.

Як правильно вибрати косметолога

Останнім часом косметологічні послуги користуються все більшою популярністю. Салони краси пропонують нам різні послуги з догляду та омолодженню, дозволяють надовго зберегти свіжість і молодість особи, фігуру і гладкість шкіри. Але далеко не всі квапляться віддавати себе на «розтерзання» фахівця, оскільки потрібно бути впевненим у його професіоналізмі.