Октябрь, 2013

Вирусы гриппа и ОРВИ передаются и через слезы

Один кашлянул — трое слегли… Вирусы гриппа и ОРВИ передаются не только через кашель и чихание, а, как выяснилось, и через слезы. Осень должна радовать — вокруг красота, последние тёплые деньки. Но вокруг только и слышно: кто-то кашляет, кто-то чихает, кого-то вирусы уложили в постель.

Заспокійливі трави. Продукція «Леовiт». Природные успокоительные средства

Постійні стресові ситуації і значні нервово-психічні навантаження, що виникають на роботі і в побуті, дуже часто призводять до порушення роботи нервової системи. Це значно збільшує ризик розвитку серцево-сосдуістих захворювань, нервово-психічних і багатьох інших хронічних захворювань.

Як впоратися з нічним апетитом

Дуже часто багато хто не може заснути не повечерявши. Про це ходить маса жартів, обговорюються проблеми зайвої ваги, йдеться про такий стан, як про погану звичку. І правда, нічний перекус негативно позначається не тільки на стані організму, вазі, але і на якості сну. Всім відомо, що ситна їжа змушує організм поступово перетравлювати її, тому нічні кошмари, неміцний сон і проблеми з ранковим станом просто забезпечені. Але як позбавитися від цієї звички?

Какими методами лечит современная китайская медицина

Китайская компания Хуашен производит лечебную одежду с биофотонами, которая объединяет опыт традиционной китайской медицины с современными нанотехнологиями. Супермелкая травяная пыль, переработанная по особой технологии при сверхнизкой температуре, наносится на х/б ткань и закрепляется на ней капельками каучука.

Підвищений тиск

Наше серце є основним органом, який качає кров. Завдяки цьому забезпечуються обмінні процеси між органами і кровоносною системою, відбувається насичення киснем та іншими речовинами. Типи кров’яного тиску Кров’яний тиск дає можливість нормального функціонування всього організму. Виділяють два типи:

Мімічні зморшки: боремося на ранніх стадіях

Мімічні зморшки є у всіх. Вони можуть з’являтися в зовсім ранньому віці, і зовсім не свідчать про глибоке старіння. Тим не менш, вони доставляють чимало негативних емоцій багатьом дівчатам і жінкам. В основному, вони формуються навколо очей, на лобі, в районі носогубних складок і можуть «розтікатися» і по інших частинах обличчя під час прояву емоцій.

Сон на свежем воздухе запускает защитные механизмы организма

А я сплю на балконе… Летом многие из нас, не имея возможности спать в собственном дворе, засыпают на… балконе. Мол, не так жарко, свежий ночной воздух, и спится лучше, чем в четырех стенах. — На самом деле диапазон комфортных для тела температур несколько ниже, чем кажется — от +16 до +20. И именно такие температурные условия являются наиболее оптимальными для нашего сна, — считает Анатолий Туранский, руководитель Всеукраинского центра здоровья Института стратегических исследований Минздрава.

Морська сіль. В чому її користь

Морська сіль — це корисний елемент, який є в домашньому господарстві практично у кожної людини. Вона застосовується в косметичних цілях, з ній беруть ванні, використовують в якості додаткового інгредієнта для масок, обгортань і інших процедур, а також застосовують її в деяких косметичних засобах.

Значение биодобавок в рацоине питания

Сегодня в сознании людей ярче закрепляется убеждение: наше самочувствие – чуткий механизм, настроить который могут элементы лишь естественного происхождения. Лечить себя средствами химпромышленности сейчас настолько противоестественно, как стараться заменить жизнь фантазией.

Що таке «медична» сталь 18/10

Кращим матеріалом для кухонного посуду сьогодні називають нержавіючу сталь, а вже столові прилади з нержавіючої сталі сьогодні є практично в кожній родині. Найпопулярніша марка сталі, вживана для виготовлення столових приладів, має маркування 18/10. Причому таке маркування стоїть і на азіатських дуже недорогих столових приладах і на виробах провідних європейських виробників. Що означають ці цифри?