Октябрь 26th, 2013

Як впоратися з нічним апетитом

Дуже часто багато хто не може заснути не повечерявши. Про це ходить маса жартів, обговорюються проблеми зайвої ваги, йдеться про такий стан, як про погану звичку. І правда, нічний перекус негативно позначається не тільки на стані організму, вазі, але і на якості сну. Всім відомо, що ситна їжа змушує організм поступово перетравлювати її, тому нічні кошмари, неміцний сон і проблеми з ранковим станом просто забезпечені. Але як позбавитися від цієї звички?

Какими методами лечит современная китайская медицина

Китайская компания Хуашен производит лечебную одежду с биофотонами, которая объединяет опыт традиционной китайской медицины с современными нанотехнологиями. Супермелкая травяная пыль, переработанная по особой технологии при сверхнизкой температуре, наносится на х/б ткань и закрепляется на ней капельками каучука.

Підвищений тиск

Наше серце є основним органом, який качає кров. Завдяки цьому забезпечуються обмінні процеси між органами і кровоносною системою, відбувається насичення киснем та іншими речовинами. Типи кров’яного тиску Кров’яний тиск дає можливість нормального функціонування всього організму. Виділяють два типи: