Декабрь, 2013

Пластичні операції: на що звернути увагу в першу чергу

Далеко не всі задоволені своєю зовнішністю. Хтось прагне позбутися зайвої ваги, хтось — змінити фігуру, ну а хтось незадоволений рисами обличчя. Саме це сподвігает людей звертатися до пластичних хірургів, але не все так просто, як може здаватися на перший погляд. Як і будь-яка операція, пластична процедура має свої підводні камені, про які варто знати заздалегідь.

Зелена кава: худнемо і оздоровлюємося

Про чорну каву відомо багато фактів. Її щодня вживають мільйони людей. Цей ароматний напій має безліч смаків і різновидів приготування, а от зелена кава не так затребувана, хоча у неї є незаперечна користь.

Народні методи зниження рівня глюкози в крові.

Для нормальної роботи організму людини дуже важливим є постійність внутрішнього середовища. Вимірювання його показників використовуються як один з важливих критеріїв при проведенні клінічних досліджень. Показник нормальної кількості глюкози — в сироватці крові — у дорослих 3,5-5,9 ммоль/л, у дітей — 3,3-5,6 ммоль/л, в сечі — 0,1-0,8 ммоль/л.

Як боротися з алергією

Алергія в сучасному світі доставляє безліч неприємних моментів і не завжди вдається боротися з нею на належному рівні. Велика частина проявів знімається за допомогою медикаментів, але навантажувати організм постійной «хімією» хочеться далеко не всім. Причому це питання особливо гостро стає, коли це стосується дітей. На підростаючому організмі споживання постійних медикаментів позначається вкрай негативно, але чи можна боротися з алергією за допомогою натуральних препаратів? Звичайно можна, головне знати, на що звернути увагу в першу чергу.

Алкоголизм и наркомания сегодня

Проблемы алкогольной или наркотической зависимости знакомы многим российским семьям. Когда близкие люди становятся заложниками такой неприятной ситуации, необходимо срочно принимать меры — особенно это важно, когда зависимыми становятся подростки.

Ожиріння. Причини ожиріння

Багато хто вважає, що ожиріння — це наслідок переїдання і надмірного вживання їжі, переважно жирів, також нерухомий спосіб життя — без всяких сумнівів, всі ці фактори викликають ожиріння, але є один важливий фактор, який закладений людині вже при народженні, — це генетична схильність до ожіріння. Всiм відомо, що якщо обидва батьки страждають ожирінням, то в більшості випадків їх дитина теж страждає надмірною вагою…

Розтягування м’язів. Перша допомога при розтягуваннi

Розтягнення м’язів і зв’язок — досить часте явище особливо у тих, хто займається спортом або постійною фізичною працею. Це виникає з причини різких навантажень на м’яз або тривалих і утомливих вправ, при яких відбувається так зване перенапруження. Унаслідок розтягання з’являються неприємні хворобливі відчуття. Але щоб швидко і безболісно позбутися наслідків, можна використовувати дієві методи.