Апрель, 2014

Нешкідливі натуральні барвники для крашанок

Напередодні великодніх свят багато хто задається питанням, а чи є нешкідливі барвники, які можна використовувати в їжу без шкоди для здоров’я.

Психологічна допомога в Києві

Консультація психолога. Вітаємо Вас! Студія studio-psy.kiev.ua займається практичною психологією з 2006 року. Ми беремо участь у навчальних програмах, ЗМІ, проводимо тренінги, групи особистісного зростання, надаємо психотерапевтичну допомогу, консультуємо сім’ї, працюємо з дорослими людьми, підлітками, дітьми.

Цікаві факти про людину

Численні розкопки археологів і дослідження антропологів говорять нам про те, що в кам’яному столітті життя було досить похмурим. Черепа померлих родичів наші предки носили в якості пам’яті про них, намазували свої тіла тваринним жиром щоб не замерзнути, їли сире м’ясо, милися брудною водою і в якості домашніх тварин тримали вовків.

Супермелкий биокальций (Суперподріблений биокальций)

Супермелкий биокальций отлично усваивается организмом человека. Давно известно, что микроэлемент кальций плохо усваивается организмом. Для улучшения усвояемости кальция китайская компания Хуашен применяет технологию его переработки с помощью дробления исходного сырья при очень низкой температуре. Получаемые в результате такой обработки частицы кальция настолько малы, что способны через слизистую оболочку рта напрямую попадать в кровь, что обеспечивает практически 100% усвояемость организмом такого кальция.

Особливості прийому вітамінів: вітаміни А, С, Е

Щодня нашому організму потрібна певна кількість вітамінів і мікроелементів. Це допомагає підтримати організм, сформувати імунітет, сприятливо вплинути на роботу кожного органу і надати нам сили. Але, як відомо, більшість таблетованих вітамінів попросту виводяться з організму, а вітаміни в продуктах харчування не завжди залишаються після термообробки. Всі особливості прийому вітамінів ми спробуємо розглянути в цій статті.