Октябрь, 2014

Що таке стійкість до протимікробних препаратів і стійкість до ліків?

За останні 70 років, інфекційні захворювання, які викликаються мікробами і бактеріями, вірусами і паразитами, лікувалися за допомогою препаратів, відомих як антимікробні агенти. Тим не менш, вони використовувалися так широко, що деякі з мікробів пройшли адаптацію і стали стійкими до їх впливу.

Малина та ії користь для здоров’я?

Відома як цукерка природи, дика малина збиралася людьми для вживання протягом тисячоліть. Її насичений колір, солодкий соковитий смак і наявність антиоксидантів, змушує малину залишатися однією з найбільш споживаних ягід у світі. Малина може відрізнятися за кольором від популярних червоних і чорних сортів до фіолетових і жовтих або золотих. Кожен колір ягоди має унікальний склад вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Ми ж розглянемо переваги для здоров’я найбільш широко споживаної, червоної малини.

Сердечные болезни. Берегите сердце!

Сердечная мышца за день производит столько энергии, сколько хватило бы автомобилю на 32 километра движения. В мире 29 сентября отмечают День сердца. По этому поводу кардиологи сообщили интересные данные. Его «гарантия» — 120 лет. Скажем, женское сердце делает на несколько ударов больше, чем мужское. У здорового взрослого человека сердце бьется 70-78 раз в минуту, то есть более 100800 раз в течение суток.