Медреформа: какие изменения нас ждут

Нам обещают, что визит к семейному врачу, экстренная помощь и роды будут бесплатными.

Парламент дал старт медицинской реформе — принял Закон «О государственных финансовых гарантиях предоставления медицинских услуг и лекарственных средств». Документ вступит в силу через месяц после публикации и будет действовать поэтапно с 1 января 2018 года. ДАЛІ »

Хирург Левицкий Роман Миронович скорректирует внешность и судьбу

Может быть звучит пафосно, но большинство пациентов приходят за помощью в Киевский областной центр пластической хирургии именно для того, чтобы открыть для себя новые жизненные возможности. Многочисленные отзывы в социальных сетях со словами благодарности звучат все чаще. Особенно после сотен благотворительных операций, проведенных для воинов АТО. ДАЛІ »

Здорове харчування: рецепти і меню

Здорове харчування — запорука гарного самопочуття і імунітету. Саме з їжею потрапляють всі корисні речовини в організм, і багато хто з них не вдається замінити ніякими іншими засобами і препаратами. Але далеко не завжди їжа буває корисною. Жирна і солона їжа, копченості та фаст-фуд, все це хоч і допомагає насититися, але практично не дає ніяких корисних речовин і вітамінів. Як організувати свій раціон і зробити так, щоб привчити себе до здорового харчування. ДАЛІ »

Проблеми зі шкірою навколо очей: шукаємо рішення

Шкіра навколо очей є дуже чутливою, тому втому, недосипання або погане самопочуття очі видають в першу чергу. З віком ця проблема стає помітнішою і носить косметичний характер, тому багато жінок намагаються боротися з втомою очей, але не завжди знають основні правила таких методів. Розглянемо все по порядку. ДАЛІ »

Японська дієта на 14 днів (без солі)

Японська дієта на 14 днів (без солі)Багато представниць прекрасної статі мріють про струнку фігуру. Одним з найбільш поширених способів скинути зайві кілограми є японська дієта. З японським традиційним харчуванням вона не має нічого спільного, а свою назву отримала з тієї причини, що була розроблена в одній з японських клінік. ДАЛІ »

Лікування носової кровотечі за допомогою засобів народної медицини.

Лікування носової кровотечі за допомогою засобів народної медицини.Старовинні лечебники містили масу дієвих засобів, за допомогою яких зупиняли кровотечу з носа. Багато з них застосовуються в практиці народної медицини з великим успіхом і в даний час. ДАЛІ »

Реабілітація від наркотиків. Лотос. Наркологічний центр

Реабілітація від наркотиків — це процес повного відновлення всіх сфер життя, які виявилися порушеними вживанням. Кожен, хто мав справу з залежним від наркотиків, погодяться, що спосіб життя, стосунки з оточуючими і сім’єю, робота, звички — все це не в порядку і не на своєму місці. Наркологічна реабілітація — це засіб не просто зняти ломку, а набагато більше того. ДАЛІ »

Лікування наркоманії та алкоголізму в Київській області

Їснує поширена помилка, що залежність можна перемогти за допомогою сили волі. На жаль, це не так. Коли людина вживає наркотики чи алкоголь протягом тривалого проміжку часу, речовина поступово змінює його розум, його спосіб мислення. ДАЛІ »

Пухлина в коліні. Що робити, якщо опухло коліно?

Пухлина в коліні — досить часте явище, яке може виникати при розвитку різних захворювань. До них відносяться:

  • подагра;
  • остеопороз;
  • різні хвороби, пов’язані з опорно-руховим апаратом.

Нерідко пухлини можуть злоякісними. ДАЛІ »

Про корисні властивості чаю каркаде.

Про корисні властивості чаю каркаде, про його здатність підвищувати і знижувати тиск в залежності від температури напою, а також про можливі протипоказання. ДАЛІ »