Чи можна чакру помацати руками?

Чакри — поняття не анатомічне і навіть не фізіологічне.  Ніякої апаратурою їх присутність не зафіксовано.  Але це зовсім не означає що їх немає.  Зрештою, ні з допомогою апаратури, ні «під мікроскопом» не «підтверджено» існування головного болю — її що, теж немає?

Чакри це не тільки енергетичні акумулятори, але і локатори.  Наприклад, муладхарачакра.  Вона містить три пелюстки.  Кожна пелюстка — це свій рівень сприйняття енергетичних хвиль. Взаємодія трьох пелюсток у свою чергу утворюють четвертий, який є їх егрегор, об’єднанням попередніх полів.

В іншій проекції муладхара нагадує чотирипелюсткових квітка — лотос.  Чим вище чакра, тим більше пелюсток. Кожна пелюстка, мов промінь локатора, вловлює свою специфічну інформацію.  Якщо щось увійшло з ним в резонанс — спрацьовує «дзвіночок».  Скажімо, в поле зору молодого хлопця виявилася симпатична дівчина.  «Спрацював дзвіночок» — його чакра відреагувала і він звернув на дівчину увагу. У той же час і панночка «засікла», що виявлена ​​- дзвіночок спрацював і в неї.  Паралельно з чакровой діагностикою в цьому випадку відбувається і промацування на сумісність — з’єднується енергія чакр хлопця і дівчини. І якщо ця енергія входить в резонанс, відповідно змінюється поведінка їх обох, а якщо ні, молоді люди розходяться в різні боки, не звернувши один на одного особливої ​​уваги.

Чакри вловлюють енергію не тільки живих істот, а й неживих предметів, міст, країн. У кожного з нас є улюблені речі, які близькі не по категоріям хороша — погана, подобається — не подобається, а за відчуттям особливої ​​близькості.  У цьому випадку ви з цією річчю в резонансі.  Енергетика будь-якого предмета — це особливе його сприйняття. Енергетика міста або країни — специфічне відчуття, що виникає в цьому місті чи в цій країні.

У кожного міста є своє обличчя.  Мається на увазі, що у нього своєрідна архітектура. Але крім архітектури у будь-якого міста є своя енергетика, яка не вкладається в поняття «архітектура» і складається з синтезу енергій будівель, людей, дерев, і все, що в ньому знаходиться. Зовсім не обов’язково, щоб енергетика міста у всіх приїжджих та що у ньому викликала однакової частоти резонанс.  Наприклад, із сотні міст, які я відвідав, особливий позитивний резонанс у мене виник до Сан-Франциско та Празі. І ніяк мої чакри не відреагували на такі чудові міста як Лейпциг, Лос-Анжелес або Цюріх.

Ці відчуття можна довго описувати, але будь-яке опис є передачею інформації на вербальному, словесному рівні, а відчуття — це передача інформації (або енергії, якщо завгодно) на рівні невербальному, невербальне. У книзі Реймонда Муді «Життя після життя» сказано, що люди, що знаходилися в стані клінічної смерті, набували в той момент почуття особливої ​​чистоти і ясності оточує, та для того, щоб спілкуватися з іншими душами, їм не потрібно було щось говорити — все було зрозуміло без слів. У якійсь мірі ми користуємося телепатичного передачею інформації і за життя.  Це відбувається через погляд.  Але може відбуватися і через особливе сприйняття, тобто через енергетику явища.

Що таке музика? Це набір шумів різної висоти та тривалості. Півсекунди звучання кларнета не завжди можна відрізнити від полусекундного скрипу дверей.  Примітивне поєднання нот, покладене на такі ж примітивні слова співає вся країна, а якщо хоча б дві ноти переставити місцями, чарівність зникне.  Чому?Та тому що поєднання нот це вже не просто звуки, а енергетика.  Різні комбінації семи основних музичних нот створюють гармонію або дисгармонію в чакри.  І слухаючи музику, люди реагують не на «набір шумів різної частоти», а саме на енергетику музики.

Київський диригент Роман Кофман каже: «Я вже сорок років займаюся музикою — виступав як виконавець, працював аранжувальником, сам складав.  Але музики я не розумію.  Я її тільки відчуваю».

Все, що ми оцінюємо за критеріями «подобається — не подобається» є не логічної, а енергетичної оцінкою.  Якщо ми подивимося за випадковими перехожими, то у кожного з нас до одних людей виникне симпатія, до інших неприязнь, а треті виявляться байдужими.  Чому?Адже ми нікого з них не знаємо? Тому, що на енергетичному рівні з одними людьми або предметами у кожного з нас виникає позитивний або негативний резонанс, або не виникає ніякого.

Якщо жінці не подобається плаття, це не означає, що воно не красиве, просто її чакри не вступили з ним в резонанс.

Власною енергетикою має абсолютно все, що нас оточує.  І навчитися сприймати навколишній в енергетичних категоріях означає бути здатним дивитися на світ тонше. Чи кожен може цьому навчитися? Так, кожен.  Спробуйте, і ви переконаєтеся, що зможете побачити набагато більше,ніж раніше.

Дивиться ще по-темі:

Очищення товстого кишечника

Очищення товстого кишечника Це дводенна дієта.Її можна проводити в будь-які дні, але краще тоді, коли організм відпочиває - в суботу і неділю.Заздалегідь (у п'ятницю) приготуйте 2-3 літра кефіру, наріжте скибочки хліба (300-400 грам на один день і стільки ж на інший, краще чорного або сірого) і залиште ці скибочки на підвіконні...


Лікувальний комплекс. Йога. Птах

Лежачи на спині руки "розправте як крила". Одну ногу зігніть в коліні і покладіть на іншу. Голова дивиться в протилежну сторону. Таким чином, нижня і верхня половини тіла як би зігнуті в різні боки. Уявіть себе  птахом, якій летить. Перебуваєте в цьому положенні стільки, скільки вам подобається. Постарайтеся відчути приблизно...


Як захиститися від вампіра

Найнадійніший - усвідомлювати агресію і не реагувати на неї емоційно. Вампір спочатку слабкіший за вас, тому що відчуває, що йому не вистачає енергії, а у вас, на його думку, її надлишок. Вампіри нещасні. Це енергетично збиткові люди, і якщо до них ставитися саме так (навіщо ж ображатися на каліку, навіть...


Ще один шкідливий продукт харчування — цукор

Солодкі печенькіСахар сьогодні є одним з основних джерел калорій для жителя великого міста. Він також підвищує рівень інсуліну в крові, що в свою чергу загрожує накопиченням підшкірного жиру і розвитком численних запальних захворювань. Разом з тим високий рівень інсуліну в крові крім усього іншого може стати причиною деяких дегенеративних захворювань, і...


Пластичні операції: на що звернути увагу в першу чергу

Далеко не всі задоволені своєю зовнішністю. Хтось прагне позбутися зайвої ваги, хтось - змінити фігуру, ну а хтось незадоволений рисами обличчя. Саме це сподвігает людей звертатися до пластичних хірургів, але не все так просто, як може здаватися на перший погляд. Як і будь-яка операція, пластична процедура має свої підводні камені,...


Ваша думка

Ви дивилися: "Чи можна чакру помацати руками?"