І ще декілька простеньких прийомів захисту від вампіризму

Припускаючи або відчуваючи енергетичне напад схрестіть руки і ноги.

Або ж, сидячи на стільці, покладіть руки на коліна долонями вгору, складіть великий і вказівний пальці у вигляді букви О, а решту пальців направте вперед. Це можна застосовувати в школі, на зборах, практично в будь-якому місці, де можна заховати руки під стіл або під парту.

Ще надійніший варіант — непомітно скрутіть фігу. «Дуля в кишені» в слов’янському суспільстві була і залишається надійною зброєю.

Звичайні окуляри, а тим більш темні, є гарним енергетичної захистом.

Якщо ви відчуваєте, що напад все-таки відбулося, або за родом роботи вас цілий день «доїли», прийшовши додому, відразу прийміть душ. Ваша енергетика відновиться миттєво.

Швидкі рухі — теніс, танці теж відновлюють енергетику.

Захистом є медальйони, хрестики, ранкова або вечірня молитви, ікони.

І, нарешті, захист можна ставити за допомогою своєї уяви.

Уявіть себе в пляшці з відкритим горлечком (щоб не перекрити сьому чакру, зв’язок з Космосом). «Не лізь у пляшку» означає «не лізь у мій захист».

Якщо ви стоїте до передбачуваного вампірові особою, можна уявити, що перед вами знаходиться дзеркало, повернене до нього.

Якщо ви енергійна, активна, нетерпляча, збуджувальна людина, ваша стихія — вогонь (ян). Для побудови захисту, вам буде нескладно уявити що між вами і співрозмовником знаходиться стіна вогню.

Водолії, раки і риби можуть подумки помістити себе в акваріум, надійно захистившись з усіх боків водою.

Якщо ви людина скромна, сором’язлива, тиха, що віддає перевагу галасливим компаніям усамітненню з книгою, то ваша стихія — земля (інь) і вам буде простіше уявити між собою і неприємною вам людиною земляний вал або цегляну стіну.

Зрештою, вампіризм — це не більше, ніж одна з психоенергетичних програм нашого мозку. Це ми оцінюємо чиїсь дії як вампіризм або як звичайна, нормальна поведінка. Це ми допускаємо можливість запозичення у нас енергії, тим самим програмуючи себе на негативне ставлення до іншої людини. Захист від вампіра — це захист від примари.

Сайт дня: заработок в интернете — покажут и расскажут специалисты.

Дивиться ще по-темі:

Нігті: догляд в домашніх умовах

Доглянуті руки - це візитна картка кожної жінки. Але тільки у випадку правильного догляду за ними, можна домогтися бездоганного зовнішнього вигляду. Але для цього зовсім не обов'язково відвідувати дорогі салони - зробити нігті здоровими і красивими можна і в домашніх умовах. Методи догляду за нігтями Як і будь-який орган, нігті потребують поетапного...


Лікувальний комплекс асан. 1. Як не сутулитися.

Встаньте прямо, п'яти і пальці разом, руки опущені. Випрямьте спину і сблізьте лопатки, підтягніть живіт. Голова трохи піднята, очі дивляться трохи вище лінії горизонту. Рівномірно розподіліть вагу тіла. Необхідно навчитися правильно стояти. Якщо ви звикли сутулитися, то витримати цю позу навіть невеликий час важко. Сутулість - фактор не фізичний, а психологічний....


Красиві руки! Як зробити спа-догляд у себе вдома?

По руках людини можна дуже багато чого про неї зрозуміти. Доглянуті руки, як і акуратний одяг, - наша візитна картка. Вони завжди на виду, їх ми використовуємо при рукостисканні, ними подаємо предмети... На жаль, дуже мало приділяють своїм рукам достатньо уваги. Не у всіх є час, можливість і бажання ходити в...


Що являє собою біоенергія

Що являє собою біоенергія Навіть "логікам" і "матеріалістам" неважко переконатися в її існуванні. Кожен з нас може відчувати тепло іншої людини, а значить відчувати інфрачервоний спектр його біополя. В академічній медицині цей спектр вимірюється у вигляді термодіагностики, в нетрадиційній - долонею цілителя. Реєстрація електроенергетичних параметрів - це звичайні кардіограма і енцефалограма (запис електричних...


Сам собі екстрасенс

Що являє собою біоенергія З чого складається біоенергія Чи можна чакру помацати руками? Практичні рекомендації: Енергетична підзарядка Чистка чакр Пранірованіе води Що таке вампіризм У чому критерій вампіризму Як крадуть енергію Як захиститися від вампіра Біоенергетичне лікування - не мода останніх років. Воно в тій чи іншій формі існувало завжди. Мислення енергетичними категоріями є невід'ємною частиною йоги, поява якої відноситься до...


Ваша думка

Ви дивилися: "І ще декілька простеньких прийомів захисту від вампіризму"