Метод Фолля. Знищуємо паразітів.

доктор фолльВ даний час метод Фолля використовується в 44 країнах світу. В Інтернаціональне суспільство електроакупунктури входить 50 тис. лікарів-фоллістов, які продовжують розвивати і вдосконалювати цей метод.

Доктор Фолль

Рейнольд Фолль народився в Берліні в 1909 році. З дитинства він мріяв стати архітектором, але доля розпорядилася інакше… Після трагічної смерті батька приголомшений юнак вирішив цілком присвятити себе медицині. Він став студентом медичного факультету старовинного Тюбінгенського університету і по його закінченні блискуче захистив дисертацію.

За час своєї лікарської діяльності невгамовний Рейнольд міняв спеціалізації від спортивного лікаря до стоматолога (до речі, ось стоматолог в Сумах), займався педіатрією, профілактичної медициною. У 1953 році доктор Фолль спільно з інженером Вернером приступив до розробки нових методів електроакупунктурной діагностики. Натхнений успіхами на даному поприщі, вже через 3 роки він заснував товариство електроакупунктури, яке з часом стало інтернаціональним. У 1966 році «За видатні заслуги перед стражденним людством і за розробку нового методу… » Папа Павло VI нагородив доктора Фолля золотою медаллю.

Акупунктура як основа методу Фолля

В основу методу Фолля покладені принципи і традиції китайської акупунктури (голковколювання). Лікарі стародавнього Китаю вважали, що процеси, які відбуваються в нашому організмі, пов’язані з перенесенням енергії (биопотенциала клітин) між різними органами. Ця енергія рухається не хаотично, а за певними маршрутами — меридіанами, від однієї акупунктурної точки до іншої. Акупунктурні точки — це особливі місця на тілі людини, де до поверхні шкіри найближче підходять пучки нервів, кровоносних і лімфатичних судин, взаємопов’язаних з різними органами. Збій роботи одного з органів призводить до потенційних змін і по ходу меридіана, і в точках, і в інших органах, які з ними пов’язані. Так, наприклад, запальний процес в корені 8-го зуба може викликати порушення в роботі серця, дванадцятипалої кишки, центральної нервової системи і стати причиною патологічних змін в них. І навпаки, порушення в роботі серця може викликати запальний процес в корені 8-го зуба і т.д. (За принципом зворотного зв’язку). Фолль використовував всі ці знання і пішов ще далі. Він з’ясував, що, впливаючи на біоактивні точки слабкими електричними імпульсами, можна дізнатися, що відбувається в пов’язаних з ними органах. Для цього потрібно тільки виміряти опір в цих точках. Збільшення провідності говорить про гострому запаленні, зменшення — про наявність хронічного процесу.

Давнім прототипом методу Фолля можна вважати пульсову діагностику, яка використовувалася в Тибеті і Китаї. За характером зміни пульсу ставили діагноз і строго індивідуально підбирали ліки.

В Індії в період розвитку і поширення магії діагностику та підбір лікування здійснювали за допомогою маятників і кілець — прабатьків сучасної рамки. Ці старовинні «прилади» змінювали характер руху, якщо лікарський засіб не підходило хворому. Для проведення такої діагностики не завжди була необхідна присутність самого пацієнта, достатньо було принести його кров, волосся, сечу або сперму.

Суть методу Фолля

Досліджуючи відомі точки, можна, не вдаючись до складних і часом небезпечним методам діагностики, отримати цілісну картину про стан усього організму. Так, з’єднавши древнє китайське мистецтво лікування з високочутливої ​​технікою та комп’ютером, доктор Фолль подарував світові новий напрямок в діагностиці захворювань.

Однак отримані результати не повністю задовольняли дослідника. Діагностика, звичайно, добре, але який практичний лікар не мріє про лікувальний ефект? Тому, коли Фолль виявив, що розташовані поблизу активних точок лікарські речовини впливають своєї «енергією» на параметри самих точок, або нормалізуючи, або погіршуючи їх, він зрозумів, що мрія стає реальністю. Найцікавіше — ліки викликали терапевтичний ефект, навіть якщо були поміщені в скляні пробірки або в інші ємності. Так відродилася теорія дистанційного лікування, тобто лікування на відстані, без прийому ліків.

В даний час цей метод ще більш вдосконалений. Лікар виготовляє воскові гранули, з допомогою комп’ютера заряджаючи їх аналогічно гомеопатичним засобам. Пацієнт після обстеженні отримує ці гранули для лікування і приймає їх відповідно до призначення лікаря.

На жаль, професіоналів, які володіють методом Фоллля, не так вже й багато. І хоча процедура проведення діагностики на перший погляд досить проста, вчитися їй треба всерйоз. Дослідження триває 1-2 години, а в складних випадках і довше. Тому якщо вам пропонують в переході метро за 15 хвилин «визначити всі хвороби», можете бути впевнені, що маєте справу з шарлатанами. Бажаючим пройти обстеження по Фоллю слід звертатися в спеціалізовані центри, де працюють спеціально навчені лікарі.
Обстеження за методом Фолля

Якщо ви вирішили пройти обстеження по Фоллю, запам’ятайте ряд правил, які допоможуть підвищити достовірність методу:

 • — Обстежтеся вранці, попередньо як слід виспавшись;
 • — Напередодні та в день обстеження виключіть з ужитку алкоголь, кава та інші збуджуючі напої;
 • — Якщо можливо, не приймайте ліки або, по крайней мере, інформуйте лікаря, що саме ви приймали;
 • — Носіть одяг з натуральних тканин (шерсті, бавовни, льону і пр.);
 • — В день дослідження не користуйтеся косметикою, парфумерією і не завішувати себе прикрасами.

І останнє — що б вам не написали в ув’язненні, не панікуйте, а краще детальніше розпитайте лікаря, що неясно і що позначають «страшні», на ваш погляд, терміни.

Критика методу Фолля

Переваги методу Фолля

 • — Можливість ранньої діагностики різних порушень в організмі ще до появи клінічних симптомів.
 • — Діагностика неясних і клінічно складних випадків. Виявлення негативного впливу пестицидів, нітратів, радіонуклідів та інших речовин, які не можна визначити лабораторними методами, а також прихованих вогнищ інфекції.
 • — Індивідуальний підбір гомеопатичних засобів, продуктів харчування, косметики, зубопротезних і ортопедичних матеріалів.
 • — Корекція порушень і відновлення життєвого балансу організму при впливі на точки низькочастотними імпульсами.

Недоліки методу Фолля

 • — Важко, а часом неможливо виключити під час дослідження всі артефакти.
 • — Магнітні та електричні імпульси навколишніх предметів знижують вірогідність діагнозу.
 • — Цей метод вимагає уточнення іншими методами діагностики (УЗД, лабораторні дослідження, фіброгастроскоп і т.д.).
 • — Діагностика по Фоллю дає лише напрямок, по якому далі рухається лікар для постановки остаточного діагнозу.
 • — Достовірність результатів діагностики залежить від старанності проведення дослідження, професіоналізму лікаря і наявності у нього навичок акупунктури.

Электронные табло — панели оператора mitsubishi стали ещё более интуитивны и интеллектуальны.

Дивиться ще по-темі:

ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я — ЦЕ ЛЕГКО!

ЕКСПЕРТНА консультація гінеколога. У гінекологічному відділенні ilaya Ви зможете пройти всебічне обстеження за допомогою інноваційного обладнання і в комфортних умовах. Після отримання точного діагнозу фахівці проведуть ефективне і швидке лікування з урахуванням індивідуальних факторів і використанням підходу «від простого до складного», що приділяє особливу увагу істинним причин проблеми. Замовити консультацію гінеколога:...


Проблема лишнего веса беспокоит в наше время многих

Проблема лишнего веса беспокоит в наше время многих. Люди с избыточным весом в тридцать-пятьдесят килограммов сталкиваются постоянно с новыми трудностями. У них, как правило, подорванное здоровье и психологические блоки, самым распространенным из которых является отрицание себя. Методика, позволяющая достичь стройности людям с огромным лишним весом была разработана доктором Гавриловым. Придерживаясь...


Як підготуватися до аналізів

АНАЛІЗ КРОВІ Напередодні обстеження: * Перед аналізом крові проконсультуйтеся з фахівцем; * За 14 днів завершите курс прийому лікарських засобів (виняток: випадки, коли досліджують концентрацію ліків в крові); * За 1-2 дня відмовтеся від жирної, смаженої їжі та алкоголю; * За 1 годину - утримайтеся від куріння; * За 30 хвилин виключите фізичні навантаження та психологічні...


Методи малоінвазивного лікування геморою

Склеротерапія Метод існує з ХIХ століття. У Росії склеротерапию застосовував І.І. Карпінський (1870), за кордоном метод описаний Bladewood (1886). Метод заснований на ін'єкційному введенні в гемороїдальні вузли склерозируючого розчину. В даний час використовують склерозуючи препарати - детергенти, які викликають коагуляцію білків ендотелію в тканини внутрішнього гемороїдального вузла. У результаті цього розвивається...


Струс мозку: причини, симптоми, лікування

Черепно-мозкові травми зустрічаються досить часто. Це може статися внаслідок аварії або заняття спортом, різних ігор або просто з необережності. Такі травми погані тим, що внаслідок їх отримання можуть відбутися серйозні зміни, що призведе до небажаних наслідків і негативно вплинути на здоров'я людини. Cтрус мозку Струсом мозку називають легку форму черепно -мозкової травми....


Ваша думка

Ви дивилися: "Метод Фолля. Знищуємо паразітів."