Меню
Категории
Що таке вампіризм
20.06.2011 Біоенергія

Це «підсмоктування» енергії однією людиною від іншого. Як правило при цьому словосполученні виникає образ кровожерливого монстра, з гострими зубами і божевільними очима. Насправді вампір виглядає як завгодно, тільки не так, як його малює свідомість. Щоб його побачити — подивіться в дзеркало.

Всі ми потребуємо «підкачування» енергії від інших людей, тварин, рослин. Це абсолютно нормальний, що відбувається щодня процес. Якщо «підкачка» не заважає оточуючим, відбувається природний обмін енергією — «підкачує» не тільки забирає чуже, але й віддає частину свого. Будь-яке спілкування є не стільки обміном інформацією, скільки обміном енергією. Іноді під час розмови ніякого обміну інформацією не відбувається взагалі. Чи були ви в ситуаціях, коли після зустрічі з вашими добрими знайомими, проговорили цілий вечір, ви не можете згадати про що йшла розмова (і зовсім не тому що кожен випив по літру горілки), а загальне відчуття від зустрічі у вас чудове? Або навпаки — бридке, хоча, власне, нічого особливого не сталося.

Спілкування з батьками, дітьми, знайомими, співробітниками, листи (не ділові), телефонні дзвінки і багато чого іншого є обміном не інформацією, а енергією. Коли старенькі батьки ображаються, що дорослі діти їм не пишуть, останні, зазвичай, пояснюють, що «нічого у нас особливого не сталося, тому й не писали». Батькам не потрібно «дізнатися що сталося», їм потрібна порція енергії. Це вампіризм? Ні, в тому випадку, якщо прохання «частіше писати» не виходять за якісь умовні рамки. Якщо ж батьки вимагають писати регулярно і влаштовують, не одержавши листа, скандали, то це вже справжнісінький вампіризм.

Чому бабусі й дідусі люблять онуків та онучок більше, ніж своїх дорослих дітей? Тому що у літніх людей власної енергії не вистачає і вони живляться від онуків, у яких її більше, ніж потрібно. Вампіризм? Ні, це норма.

Будь-яке звернення до вас, і коли вас просять, —  є прихованою формою вимоги вашої енергії. Наприклад «не займете ви мені трохи грошей?» Трактується як «не дасте ви мені, нібито, на деякий час, частину своєї енергії, витраченої вами раніше і втіленої в символи грошових купюр — я цю енергію витрачу на свою користь». Або прохання «сходи, будь ласка, за хлібом» має на увазі «витрать, будь ласка, якусь частину своєї енергії на своє, і, звичайно, на моє благо». А прохання начальника «складіть, будь ласка, звіт за минулий рік», вже не прохання, а вимога — це просто рекет, тероризм у вигляді енергетичного вимагання. Те, що ми ходимо на роботу, є офіційно оформленим вампіризмом з боку приватного роботодавця чи держави. Адже на роботі ми робимо не те, що потрібно нам, а те, що потрібно комусь іншому, отримуючи за це зарплату. Торгівля власною енергією цілком нормальна, прийнята в усьому світі практика, і хай нас не лякають терміни, близькі за вагою з торгівлею собою. Будь-яка робота — це енергетична проституція, незалежно від того, бухгалтер ви, лікар, шахтар чи водій тролейбуса.

Интересная технология строительства дома из бруса.

Добавить комментарий
*