З чого складається біоенергія кожного з нас

З чого складається біоенергія кожного з нас

З енергії відбуваються в організмі біохімічних реакцій, матеріали для яких поставляються з їжею та повітрям, з вродженою генетичної інформації, отриманої нами від батьків, а також з емоційного, естетичного компонента, що надходить до нас від спілкування з іншими людьми,прослуховування музики, присутності на спортивних змаганнях, відвідування картинних галерей,читання книг. Ці компоненти й формують силу енергії кожного з нас.

У відбуваються в організмі біохімічних реакціях основну роль грають мітохондрії клітин, що виробляють аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), що є хімічним «енергетичним паливом».

Мають енергією не тільки живі організми, а й рослини. Їх енергія вимірюється в калоріях і використовується людьми і тваринами у їжу.

Ми вже згадали слово аура.

Це біополе, щось на кшталт енергетичної одягу. Як і звичайний одяг, аура не однорідна, а складається з декількох шарів.Тільки ці шари не мають чітких меж і не визначаються ніякими приладами. Їх можуть виявити тільки особливо чутливі люди — екстрасенси. Як це робиться я докладно описувати не буду, оскільки ця книга призначена не для цілителів.Але дещо з цього питання ви зможете знайти в розділі «Енергодіагностіка».

У ауру проектуються енергетичні центри — чакри. Вони являють собою як би згустки енергії, щось на кшталт акумуляторів. Основних чакр сім.

7.Сахасрара — через неї здійснюється зв’язок людини з енергією Космосу. Це центр духовності і просвітління.

6. Аджна — «третє око» — центр чистого самосвідомості, інтуїції, щастя.

5. Вішудха — відповідає за мову, органи дихання, щитовидну залозу.

4.Анахата — «серцева» чакра, зосередження емоцій, прощення, вибачення, розуміння, емпатії. «Безсердечний» людина, «у нього чисте серце» — так говорять про людей, зі слабкою або сильною анахата чакрою, яка, також, контролює серце, легені, бронхи,є центром імунологічної регуляції.

3. Маніпура — «сонячне сплетіння». Розташовується навколо пупка. Це внутрішній вогонь травлення. Щоб його не погасити, після їжі не варто пити холодну воду.Відповідає за органи черевної порожнини — тонкий і товстий кишечник, шлунок, дванадцятипалу кишку, печінку, жовчний міхур, підшлункову залозу, нирки, надниркові залози.

2. Свадхістана — центр з фізичної, сексуальної і творчої енергії. Знаходиться між лобкової кісткою і пупком.У свадхістане міститься інформація дитинства і негативні емоції — гнів, злість, пристрасть, ненависть, жорстокість, зарозумілість, сумнів, ревнощі, дурість, лінь. Щоденні проблеми також містяться тут — це «хвора чакра нашого часу».Звідси виходять і психосоматичні порушення, спазми органів. Депресія теж звідси. Але це і центр материнства. Якщо немає дітей, потрібно шукати зв’язок з цієї чакрі із соціальною невлаштованістю. Чакра відповідає за придатки, матку, простату, вироблення сперми.

1.Муладхара — через неї відбувається зв’язок енергії кожного з нас з енергією Землі. Тут знаходиться передається батьками орігоенергія — матриця людини, інформація про попередні інкарнаціях.Загалом це найгрубіша чакра (чим вище, тим тонше), тому крім органів, безпосередньо пов’язаних з нею — нижній кишечник, статеві органи, так само відповідає за кістки, зуби, нігті, енергію крові.

Дивиться ще по-темі:

Що таке вампіризм

Це "підсмоктування" енергії однією людиною від іншого. Як правило при цьому словосполученні виникає образ кровожерливого монстра, з гострими зубами і божевільними очима. Насправді вампір виглядає як завгодно, тільки не так, як його малює свідомість. Щоб його побачити - подивіться в дзеркало. Всі ми потребуємо "підкачування" енергії від інших людей, тварин, рослин....


Чи можна чакру помацати руками?

Чакри - поняття не анатомічне і навіть не фізіологічне.  Ніякої апаратурою їх присутність не зафіксовано.  Але це зовсім не означає що їх немає.  Зрештою, ні з допомогою апаратури, ні "під мікроскопом" не "підтверджено" існування головного болю - її що, теж немає? Чакри це не тільки енергетичні акумулятори, але і локатори.  Наприклад,...


Сам собі екстрасенс

Що являє собою біоенергія З чого складається біоенергія Чи можна чакру помацати руками? Практичні рекомендації: Енергетична підзарядка Чистка чакр Пранірованіе води Що таке вампіризм У чому критерій вампіризму Як крадуть енергію Як захиститися від вампіра Біоенергетичне лікування - не мода останніх років. Воно в тій чи іншій формі існувало завжди. Мислення енергетичними категоріями є невід'ємною частиною йоги, поява якої відноситься до...


Хатха-йога — наступна сходинка самодосконалості

Це контроль над тілом, диханням і енергією, що досягається за допомогою фізичних і дихальних вправ - асан і пранаям. "Ха" - позитивний полюс енергії, зосереджений в тім'ячку, тха - негативний, що знаходиться в "п'ятій" точці. Енергію "ха" організм сприймає від сонця, "тха" - від землі. Між верхнім і нижнім полюсами...


Реабілітація від наркотиків. Лотос. Наркологічний центр

Реабілітація від наркотиків - це процес повного відновлення всіх сфер життя, які виявилися порушеними вживанням. Кожен, хто мав справу з залежним від наркотиків, погодяться, що спосіб життя, стосунки з оточуючими і сім'єю, робота, звички - все це не в порядку і не на своєму місці. Наркологічна реабілітація - це засіб...


Ваша думка

Ви дивилися: "З чого складається біоенергія кожного з нас"