Меню
Категории
БАДи — що це таке і з чим їх їдять?
30.06.2012 Цікаво

Сьогодні багато хто з нас приймають біологічно активні добавки. Але в суспільстві дотепер існує неоднозначне думку про дані препаратах. Комусь вони допомагають, хтось відчуває розчарування, не отримавши очікуваного результату. Деякі навіть приховують, що приймають БАДи, побоюючись насмішок і докорів з боку оточуючих.

Вся проблема в неправильній інформованості людей про дані препаратах. І, звичайно, недобросовісної реклами. Давайте ж розберемося, що таке БАДи і з чим їх їдять?

У першу чергу, треба пам’ятати, що БАДи — біологічно активні харчові добавки. Різні трави, корінці, витяжки з тварин і комах. Вони не спрямовані лікувати нас. БАДи лише допомагають організму справлятися з недугою. Стимулюють необхідні процеси для боротьби, підтримують організм в потрібній формі. Це добавка до їжі, а не заміна ліків. Так що, якщо вам пропонують придбати БАД, який вилікує вашу хворобу, не вірте. Швидше за все, ви маєте справу з шарлатанами. БАДи не лікують! Це не медичні препарати. А вот как делают протеин и где он используется, смотрите на 3kmu.ru.

До речі кажучи, виникає питання, чому біологічно активні харчові добавки не вважаються медичними препаратами? Адже сьогодні лікарі не соромляться на додаток до ліків призначати пацієнтові БАД. Все тому, що, на відміну від ліків, для біологічно активних добавок не є обов’язковими клінічні випробування. Тобто виробник попереджає про побічні ефекти, але часто дуже стандартних: головний біль, запаморочення, дратівливість, діарея, сухість у роті та індивідуальна непереносимість. Але як насправді може вплинути препарат на наш організм, мало хто з’ясовує клінічним шляхом.

Але не все так просто. Не думайте, що раз БАДи складаються з натуральних речовин, то вони повністю безпечні для організму. Будь-яка рослина може як лікувати, так і шкодити. Навіть аптечна ромашка, яка вважається найбезпечнішим лікарською рослиною, має протипоказання і побічні ефекти. Наприклад, її не можна вживати людям з підвищеною кислотністю шлункового соку або схильністю до діареї. А при передозуванні відзначаються дратівливість, раптові спалахи гніву, головний біль. Що вже говорити про якийсь китайському корінці, що входить до складу багатьох БАД. Хто знає, як позначаться його властивості на нашому слов’янському організмі? Недарма, до речі, існує думка, що людині корисно вживати в їжу продукти тільки рідних широт. Так би мовити, обходитися без екзотики. Тому, перш ніж приймати біологічно активні добавки, обов’язково консультуйтеся з вашим лікарем.

Чому ж БАДи не всім допомагають? Справа в тому, що якість біологічних добавок перевіряється безпосередньо при виробництві. Недобросовісний виробник цим користується, порушуючи рецептуру і технологію виробництва. Таким чином, в препараті присутній або частина необхідних компонентів, або їх дози, значно нижче необхідного рівня. Простіше кажучи, на вас хочуть заощадити. Так що, ті, кому харчові добавки не допомогли, швидше за все, нарвалися на неякісний продукт або обманщиків.

Між іншим, риб’ячий жир — це теж БАД. Так що, перш ніж витрачати чималі суми на харчові добавки іноземного виробництва, зверніть увагу на наші, рідні, цілком доступні і звичні організму.

Кондиционеры Одесса.

"1" Comment
  1. от храпа ибавиться

    Уже не раз сталкиваюсь с вопросом о БАД. С одной стороны ето нужно. Но и стоит ли так сильно полагаться на чудодейственные свойства БАД.
    Статья отличная, спасибо!

Добавить комментарий
*