Біоритми людини: як будувати розпорядок дня

Чи помічали ви, що в певний час качок ви відчуваєте підйом, можете звернути гори і зробити всі свої найкращі починання, а в інше — занепад сил і сонливість? Це пов’язано з біоритмами людини — особистими «настройками», за якими він живе. Саме тому для багатьох — це вельми виснажлива робота, а для інших — нестача сну.

Неправильний розклад дня може викликати передчасну втому, сонливість, дратівливість і поганий апетит. Тому дуже важливо знати, як влаштований наш організм, щоб максимально використовувати ресурси і при цьому почувати себе добре.

Препараты для повышения потенции, левитра, виагра, сиалис, дапоксетин, дженерики. Онлайн аптека — кликай.

Біоритми людини: розпорядок

Перша активність організму починається в 5:00 ранку. Саме в цей період наш організм поступово починає прокидатися, важливі органи починають працювати. До шести вже в кров викидається адреналін, а до семи годинах людина повинна повноцінно прокинутися.

7:00 це той час, коли наш організм найбільш сприйнятливий до всього. З їжі максимально всмоктуються всі корисні речовини, а косметичні процедури дають максимальний ефект. Майте це на увазі після пробудження.

На час початку стандартного початку робочого дня, наш організм трохи заспокоюється і в період з 9 до 10 ранку найкраще зайняти себе чаюванням і розслабитися. Після цього активність мозку і організму починає поступово зростати. Ви можете зайнятися творчістю, справами та іншими завданнями, які вимагають великої концентрації та фізичної або розумової активності.

До обіду мозок починає втомлюватися і організму знову потрібен час для відпочинку. Тому обід — це важлива частина розпорядку, яка дозволяє відпочити, насититися і отримати заряд бадьорості на залишок дня. Після обіду активність знову зростає і триває до вечора.

До 18ти годинах людина втомлюється, і організм починає стомлюватися. Саме до цього часу багато хто стає більш дратівливим, запальними і агресивними.

Після вечері і робочого дня, фізична активність знову збільшується, але не варто в цей час займатися розумовою працею. А до 20ти найкраще налаштуватися на повний відпочинок, щоб підготуватися до сну. Навіть якщо ви звикли лягати пізно — постарайтеся останні години перед сном, провести спокійно і не завантажуючи голову думками і справами. Вечірня прогулянка буде ідеальним варіантом дозвілля і посприяє не лише заспокоєнню, а й позитивно вплине на здоров’я.

Деяким досить складно адаптуватися до звичайного розпорядку дня з причини нестандартного графіка роботи, але варто максимально наблизити його до біоритмів людини. Це запорука здоров’я та гарного самопочуття.

Дивиться ще по-темі:

Як прибрати живіт?

Очищення організму або клізма в домашніх умовах. Продовжуємо готуватися до пляжного сезону... Якщо проблема з обвислим животом для вас актуальна або ж хочете скинути кілька кілограмів без особливих зусиль, радимо прочитати цей пост і обдумати метод вирішення проблем. Багато медиків кажуть: хочеш прибрати живіт - очищай кишечник. Як вони пов'язані? Виявляється, протягом...


Як визначити, є зашлакованность чи ні?

Як визначити, є зашлакованность чи ні? Відповідно до думки творця макробіотики японського цілителя Дж.Осава існує сім етапів зашлакованості. Їх то я вам і пропоную, щоб ви самі зробили висновок про свою "внутрішньої чистоти". На першому етапі зовні здорова людина помічає, що він починає втомлюватися раніше, ніж зазвичай."Завжди цілий день працював, і нічого,...


Справляємося з безсонням

Вночі важко заснути, а вранці розбите стан і стомлюваність? Це безсоння, яка нерідко стає причиною багатьох проблем зі здоров'ям, підвищеної нервозності, поганого самопочуття і багато чого іншого. Отже, розглянемо, з чим же це може бути пов'язано. Найбільш часті причини безсоння Найчастіше безсоння починає переслідувати людей, які страждають частими нервовими розладами. Це може бути: стрес; поганий...


Пияцтво — непоправна шкода здоров’ю

Всього чотири келихи вина для жінок і п'ять келихів вина для чоловіків протягом двох годин - це офіційне визначення пияцтва, яке може принести людині більше шкоди, ніж вважалося раніше. Згідно з новим дослідженням, навіть одноразове пияцтво збільшує кількість токсинів у крові, які починають свій шлях в кишечнику і впливають на імунні...


Що таке Вітамін А, як уникнути авітамінозу А.

Даний вітамін знаходиться у великих кількостях у різних морських продуктах, наприклад в печінці морських риб і деяких тварин, а також він є у вершковому маслі, яйцях і свіжому натуральному молоці. Молоко особливо багате вітаміном А влітку. Якщо говорити про тварин, то в них вітамін А міститься також лише в печінці,...


Ваша думка

Ви дивилися: "Біоритми людини: як будувати розпорядок дня"