Medic.Ua. З’явився новий портал про здоров’я.

Наприкінці серпня була запущена бета-версія нового медичного порталу Medic.Ua. Вже зовсім скоро користувачі інтернету зможуть знайти всю необхідну інформацію про здоров’я, отримати кваліфіковану консультацію лікаря, підібрати найближчу клініку або аптеку, отримати знижку на медичні послуги і ліки на одному сайті.

Проект створений для тих, хто піклується про своє здоров’я, красу і обирає здоровий спосіб життя. На даний момент доступні основні функції сайту, в найближчому майбутньому планується запуск всіх модулів.

За допомогою сайту Medic.Ua будь-який користувач зможе самостійно за допомогою інтерактивної 3D-моделі пройти онлайн діагностику та на підставі своїх скарг, симптомів визначити перелік можливих захворювань, що спровокували їх появу, отримати інформацію про способи лікування цієї недуги, підібрати потрібні ліки і клініку, де йому зможуть допомогти.

Також відвідувач сайту може звернутися за допомогою фахівця і отримати онлайн-консультацію, дізнатися відповіді на всі запитання про здоров’я, причини захворювань, їх профілактику й лікування. Переглянувши персональну сторінку (профіль) доктора, відгуки про нього і його регалії, користувач зможе підібрати фахівця, відповідного всім його вимогам.

На Медік.Юей ви зможете знайти найближчу аптеку, клініку або ветеринарну клініку, в тому числі з тих, які працюють цілодобово. Незабаром планується впровадження функції, за допомогою якої користувач зможе отримати або купити знижку на медичні послуги та придбання ліків.

Доктору або представникові медичної компанії реєстрація дає можливість розміщувати статті, розміщувати публікації в блозі, переглядати календар медичних подій, зберігати протоколи лікування тих чи інших захворювань.

Для тих, хто потребує лікування за кордоном, створений особливий розділ порталу Medic.Ua. Тут користувачі зможуть знайти інформацію про клініку, де успішно лікують ті чи інші захворювання і отримати допомогу в організації лікування в цій клініці.

Дитячому здоров’ю присвячений окремий розділ порталу. Батьки швидко і легко знайдуть тут всю необхідну інформацію про дитячі хвороби, їх профілактику й лікування, а також про виховання і догляд за дітьми. Не відходячи від комп’ютера, батьки зможуть звернутися за лікарською допомогою, знайти контакти дитячого спеціаліста або клініку, побачити відгуки про роботу того чи іншого фахівця.

«Жіночий клуб» включає в себе інформацію про красу та здоровий спосіб життя, дієти, фітнес, жіноче здоров’я, вагітность і т.д. Тут дівчата зможуть знайти цікаві статті, і поділитися своїм досвідом.

Розділ, присвячений дієтам і харчуванню, допоможе більше дізнатися про основні методики правильного харчування, лікувальні дієти, властивості продуктів і їх калорійності. Бажають схуднути знайдуть тут інформацію про спеціальні системи харчування, медикаментозні і народні засоби для схуднення.

У розділах «Медичне право» і «Медичне страхування» користувач зможе ознайомитися з відповідними нормативно- правовими документами та новинами у сфері охорони здоров’я, а також знайти відповідне страхове агентство.

Сайт запрошує до співпраці докторів приватної практики і службовців державних лікарень, приватних клінік, ветеринарні клініки, які можуть розмістити на порталі інформацію про свої послуги, обмінюватися інформацією з колегами і бути в курсі всіх найближчих заходів в Україні (медичні виставки, конференції, семінари, тренінги, форуми).

Довідка: Medic.Ua — новий медичний портал в Україні.

Основна мета проекту: надання відвідувачам найбільш повної інформації про лікарські препарати і хворобах, створення великої бази медичних довідників та інструкцій до ліків; сприяння в організації лікування за кордоном, створення актуальної бази лікарів та медичних клінік.

Проект допоможе користувачеві пройти всі етапи від хвороби до одужання: діагностика захворювання, пошук спеціаліста та клініки, де йому зможуть допомогти, а також пошук ліків, за допомогою яких його зможуть вилікувати.

Дивиться ще по-темі:

Новий засіб для лікування раку молочної залози, саліноміцин.

Вчені знайшли новий засіб для лікування раку молочної залози. Американські вчені розробили нові ліки «саліноміцин» і в статті, опублікованій в науковому журналі Cell описали принцип його дії. Нове хімічне з'єднання «саліноміцин» розпізнає і блокує розповсюдження злоякісних метастаз, вбиває ракові клітини. Лабораторні дослідження проводилися на мишах, яким були імплантовані людські клітини раку грудей. У...


Перші ознаки грипу та лікування народними засобами

У зимову пору року імунітет послаблюється, що робить організм сприйнятливим до різних захворювань. Саме на цей період припадає сплеск респіраторних і вірусних хвороб, у тому числі застуд чи грипу, який переноситься не так вже просто. Щорічно сотні тисяч людей страждають від цього захворювання і майже третина з них згодом отримують...


Про сайт

Сайт Національної дитячої клінічної спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ"  переїхав на адресу http://www.ohmatdit.kiev.ua. Просимо вибачення за незручність. Цей портал присвячений природному оздоровленню та лікуванню. А також тут публікуються корисні медичні поради, довідники та матеріали....


*WP Mobile Edition (Contact)

Сайт Національної дитячої клінічної спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ"  переїхав на адресу http://www.ohmatdit.kiev.ua. Просимо вибачення за незручність. Цей портал присвячений природному оздоровленню та лікуванню. А також тут публікуються корисні медичні поради, довідники та матеріали. Пишіть, будь ласка, у вікно коментаря....


Вода для хорошого здоров’я

Кружка Хуа Шен Вода - найпоширеніша речовина на планеті Земля. Організм людини в різні періоди його життя на 65-90% складається з води. Результати численних дослідів, проведених у різних країнах, підтвердили, що вода здатна сприймати і запам'ятовувати будь-які дії на неї, записувати в осередки звий пам'яті інформацію про речовини, що контактують з...


Ваша думка

Ви дивилися: "Medic.Ua. З’явився новий портал про здоров’я."