Ще один шкідливий продукт харчування — цукор

Сахар - это вредно?Солодкі печенькіСахар сьогодні є одним з основних джерел калорій для жителя великого міста. Він також підвищує рівень інсуліну в крові, що в свою чергу загрожує накопиченням підшкірного жиру і розвитком численних запальних захворювань.

Разом з тим високий рівень інсуліну в крові крім усього іншого може стати причиною деяких дегенеративних захворювань, і прискорення процесів старіння. Для довідки, в 1700 році, середній індивідуальний рівень споживання цукру на людину становив близько 4 фунтів в рік. У 1800 році цей показник виріс до 18 фунтів цукру на рік. У 1900 році середня людина споживала близько 90 фунтів цукру на рік. У 2009 році середня людина вже споживає близько 150 фунтів цукру на рік. Велика частина цієї Цукровий песокціфри споживається в неприродних, штучних формах, таких як сахароза та кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози. А ось 10 проблем, які викликає в нашому організмі надмірне вживання цукру:

1. Пригнічення імунної системи і зниження її здатності виконувати свої природні функції.

2. Зневоднює клітин організму і критичне виснаження в нашому тілі рівня електролітів, таких як калій, магній, кальцій, натрій, що в свою чергу призводить до загибелі клітин і виникнення м’язових спазмів.

3. Зниження рівня хрому, міді, цинку та інших мінералів у нашому організмі, які допомагають клітинам засвоювати інсулін.

4. Цукор стимулює поділ і проліферацію ракових клітин, так само як і пригнічує механізми, що уповільнюють зростання пухлини, і перешкоджають апоптозу ракових клітин (їх запрограмованої загибелі).

5. Виводить з тіла антиоксиданти, таких як глутатіон, вітамін С і вітамін Е.

6. Пригнічує гормон росту людини (HGH) і стимулює вироблення кортизолу.

7. Пригнічує синтез певних білків, що призводить до порушень структури кісток і м’язів. Це прискорює ризик розвитку остеопорозу, остеоартриту, і хронічних м’язових і суглобових болів.

8. Сприяє зростанню хвороботворних бактерій і паразитів, таких як Candida.

9. Стимулює ожиріння, підвищує рівень тригліцеридів, поганого холестерину і підвищує ризик розвитку різного роду запальних захворювань.

10. Пригнічує нерви, що сприяє розвитку хронічного болю, нейропатії, порушення зору, і може привести до виникнення дисфункції внутрішніх органів.

Узнайте цены на имплантацию зубов в Донецке, расскажите друзьям и знакомым о 32zuba.dn.ua.

Дивиться ще по-темі:

Лікарські засоби. Алое (сабур)

Алое (сабур) - випарений насухо сік з листя деяких видів алое. Сабур у великих дозах (0,1-0,5) вживається як проносне; в невеликих дозах (0,01-0,1) підвищує травну діяльність. Призначають сабур в пігулках і краплях (настоянка). Препарати сабуру протипоказані при вагітності, менструації, геморої. Екстракт алое за методом професора В. П. Філатова готується з листя алое....


Кортизол — гормон стресу. Небезпечний кортизол або як заспокоїтися?

Кортизол - це гормон, необхідний для регуляції багатьох обмінних процесів і важливий для захисних реакцій організму на голод і стрес. Але і його надлишок здатний завдати шкоди організму. Постійні заняття спортом, йогою і прості відвідування масажиста дадуть можливість тримати вміст кортизолу на необхідному рівні. Медики його ласкаво називають 17 гідрокортікостерон....


Корекція фігури. Дієти. Вівсяна дієта.

«Нехай їжа стане вашим першим ліками» - говорив Гіппократ. Сучасна наука підтвердила: він мав рацію. Правильне харчування не тільки приносить ситість і задоволення, але і може попереджати безліч захворювань. Зокрема, серцевих. Сьогодні лікарі стурбовані зростанням серцево-судинних захворювань у людей, і запевняють, що однією з головних причин таких хвороб є зайва кількість...


В Англії переддіабетне зростання

Більше третини дорослого населення Англії мають переддіабетний стан. Про це заявили Американські та Британські дослідники. Згідно з даними показники зросли з 12% у 2003 році до 35% в 2011. Бездіяльність у такій ситуації може призвести до різкого зростання кількості діабетиків другого типу. «Cherry Pizza» - це Ваш однодумец, друг, який дивився...


Лейкоз. Ознаки хвороби

Лейкозом називають ряд захворювань системи кровотворення. Це злоякісні захворювання, при яких пухлинні клітини виникають і розвиваються в кістковому мозку. Наслідком стає те, що порушується нормальний процес відтворення нових клітин крові. В організмі починається брак тих чи інших видів кров'яних клітин, їх замінюють незрілі бластні клітини. Залежно від того, який саме...


Ваша думка

Ви дивилися: "Ще один шкідливий продукт харчування — цукор"