Меню
Категории
Що таке антиоксиданти?
26.07.2013 Цікаво

Останнім часом ми часто чуємо про різні Бади, їх застосування і призначення. Але не завжди розуміємо, про що конкретно йдеться. Безліч з них носять незрозумілі назви, а ще незрозуміліше — їх вплив на організм. Сьогодні ми спробуємо розібратися з одним із них — антиоксидантом.

Що таке антиоксиданти?

Антиоксидант — це речовина, завдяки якої наші клітини захищені від негативного впливу навколишнього середовища. Завдяки їм на клітини не впливають токсичні речовини, сто особливо важливо для активних «систем» організму. Вони також запобігають появі вільних радикалів (молекул з непарним електроном), тим самим запобігаючи передчасному старінню, появу злоякісних пухлин або інших проблем. Клиника репродуктивного здоровья «Лада» предлагает женщинам искусственное оплодотворение. Есть множество показаний для проведения такой процедуры, в любом случае советуем обращаться за консультацией на ladaclinic.com.

Наш організм володіє двома системами захисту:

  • первинна (антиоксиданти-ферменти);
  • вторинна (антиоксиданти-вітаміни).

Завдяки їм підживлюється і підтримується життєдіяльність наших органів, поліпшуються захисні властивості, що робить нас здоровіше.

Як поповнити запас антиоксидантів

До антиоксидантів відносяться вітаміни А, C, P, Е, К, а також різні речовини:

  • бета-каротин;
  • біофлавоноїди;
  • амінокислоти (серед яких цистеїн, глютатіон);
  • хелати;
  • мікроелементи (селен і цинк).

Всі вони містяться в звичайних продуктах харчування, але щоб отримувати їх у повному обсязі, потрібно правильно скласти раціон. Багата антиоксидантами оливкова олія, тому намагайтеся замість майонезу та соняшникової олії використовувати оливкову. Якщо ви любите чорнослив і регулярно вживаєте його в їжу, то у вас практично не буде проблем зі здоров’ям. Ягоди і фрукти, в тому числі соки з них, теж багаті антиоксидантами. Особливо це стосується смородини, журавлини, гранату та чорниці, яка також особливо корисна для зору.

Підбираючи правильні продукти, ви зможете зберегти своє здоров’я, красу і молодість, а також завжди будете мати струнку фігуру. Тому завжди звертайте увагу на те, що ви їсте на сніданок, обід і вечерю.

Добавить комментарий
*