Меню
Категории
Стрес на роботі: вчимося справлятися з нервозністю
20.08.2013 Цікаво

Для багатьох робота — це постійне мінне поле з безліччю недорозуміння, збоїв та іншої плутанини. Нерідко це призводить до нервових зривів, депресій і іншим наслідкам, які негативно впливають не тільки на настрій, але і на стан його здоров’я. Але якщо стресу не можна уникнути, то можна навчитися розслаблятися, щоб його наслідки проходили якомога швидше. Отже, про все по порядку.

Налаштовуємося тільки на хороше

Якщо ваша робота не дарує вам позитивних емоцій, почніть налаштовуватися на позитив самостійно. Щоранку у вас має починатися з очікування чогось хорошого і приємного. У такому випадку, навіть якщо відбудеться стресова ситуація, ви не будете так різко на неї реагувати, оскільки у вас вже буде зовсім інший настрій. Якщо ж щось трапилося — не зациклюйтеся на цьому. Подумайте про те, що в контексті вашого життя невеликі негаразди не грають ніякої ролі, і що до вечора або вже через пару годин, ви не додасте особливого значення неприємності.

Повноцінний відпочинок після роботи

Не забувайте після роботи повноцінно відпочивати. Сюди не входить лежання перед телевізором і перегляд серіалів. Приділяйте більше часу на такі справи:

  • спілкування з друзями;
  • відпочинок і прогулянки на природі;
  • хобі;
  • спортивні ігри або заняття;
  • читання.

Ваша нервова система повинна добре відпочити після трудового дня, а найголовніше — це повноцінний сон. Незважаючи на будь-які обставини, дорослій людині необхідно відпочивати не менше 8 годин на добу. Тільки в цьому випадку ви зможете повноцінно впоратися зі стресовими ситуаціями, а також станете до них менш сприйнятливі.

Рішучі кроки

Якщо так сталося, що обстановка в офісі або на робочому місці стає нестерпним, варто змінити обстановку. Пам’ятайте, що психічне здоров’я набагато важливіше роботи, тому якщо після неї ви відчуваєте себе пригніченим, нервовим і при цьому відчуваєте занепад сил — то варто зробити рішучий крок. Далеко не завжди конструктивні діалоги можуть позитивно вплинути на обстановку, але все ж варто спробувати визначити на ситуацію за допомогою розмов.

Ліки для відновлення нервової системи

Багато поспішають вирішити проблему стресу за допомогою сучасних препаратів, які, за словами виробника, захищають нервову систему і дають вам відчуття комфорту. Насправді можна використовувати і народні методи, у вигляді заспокійливих фіточаїв та відварів на натуральній основі. М’ята і меліса, пустирник і інші трави володіють заспокійливим ефектом, що позитивно вплине на ваш настрій і здоров’я.

Сидячий образ жизни рождает геморрой. Есть несколько способов избавиться от этой неприятности, один из них называется «Колопроктология» («Проктология») от клиники «Medical Club», подробности — на medicalclub.com.ua.

Добавить комментарий
*