Меню
Категории
Весняний занепад сил: боремося з нудьгою
24.02.2013 Цікаво

Багатьом з нас знайомий стан весняної апатії, коли нічого не хочеться, а відчуття сонливості і втоми навіть після спокійного відпочинку постійно присутнє. Це може бути показником занепаду сил, який пов’язаний з перебудовою організму на нові біоритми. Крім цього, такий стан говорить і про брак вітамінів.

Навіть «літній» запас вже вичерпується в середині жовтня, тому варто регулярно приймати вітаміни в таблетках і стежити за збалансованим харчуванням.

Визначаємо причину і знаходимо методи боротьби

Найголовніше зрозуміти, що ж насправді відбувається з вами. Якщо такий стан не наслідок якоїсь хвороби — то можна сміливо починати боротьбу з нудьгою. Прочные финансовые позиции и стабильный бизнес — основа хорошего настроения, rostbank.ru имеет для вкладчиков множество предложений выгодных вкладов.

Для початку почніть з зміни обстановки. Наповніть кімнату яскравими фарбами — повісьте картинку, поставте вазу з квітами або цукерницю. Це дозволить вам трохи відволіктися від повсякденності і додасть настрій. Також не варто забувати, що брак свіжого повітря часто може стати причиною поганого самопочуття. Провітрюйте приміщення, в якому перебуваєте. Бажано це робити протягом усього дня, і особливо — перед сном. Тільки так ви зможете добре виспатися, а, як відомо — це запорука гарного самопочуття на весь день.

Задумайтеся і про розпорядок дня. Хоча б у цей непростий для організму період його варто дотримуватися. Сюди ж варто додати і невеликі фізичні навантаження. Вони допоможуть підвищити тонус м’язів і додадуть бадьорості. Уникайте перевтоми. У такому стані вона може спричинити за собою ряд психічних проблем, так що намагайтеся більше відпочивати.

І наостанок — пам’ятайте про вітаміни, особливо вітамін С, хороший настрії і турботу про своє здоров’я.

Добавить комментарий
*