Вплив електромагнітного поля на організм людини

Наші будинки і квартири повні різною технікою, яка спрощує наше життя, робить її веселіше і різноманітніше. Зараз вже неможливо уявити собі кухню без мікрохвильової печі, ванну без пральної машини або кухню без холодильника. При роботі цих приладів з’являється електромагнітне поле, яке негативно впливає на стан організму.

Як електромагнітне поле впливає на організм людини

Багато років йде вивчення впливу електромагнітного поля на здоров’я людини. З цього приводу вже було написано сотні праць і зроблено тисячі досліджень. Достовірно відомо, що поле робить негативний вплив на організм, знижує захисні сили і може призводити до:

  • порушення сну;
  • підвищеної стомлюваності організму;
  • проблемам з нервами;
  • появи головних болів.

Але найголовніше, постійне його вплив позначається на роботі внутрішніх органів. Особливо рекомендується звертати увагу на оточення електромагнітного поля під час вагітності. Відомо, що при інтенсивному впливі електромагнітного поля, небезпека викидня збільшується на 25%.

Як мінімізувати вплив електромагнітного поля

Наші будинки повні зручностей. Це стосується і побутових приладів, без яких не завжди можна обійтися. Але щоб мінімізувати негативний вплив електромагнітного поля, необхідно дотримуватися деяких правил.

По-перше, не перебувайте поруч під час роботи приладів. Якщо це мікрохвильова піч або холодильник, то намагайтеся розміщувати їх максимально віддалено від місць, де ви проводите час. Не розміщуйте їх поруч, оскільки за час роботи відразу двох приладів, електромагнітне поле посилюється. У підсумку воно може поширюватися на площу діаметром 1-1,5 метра.

Ніколи не спите поблизу включених побутових приладів, прибирайте мобільний телефон подалі від себе і під час зарядки найкраще тримати його на відстані не ближче 2х метрів.

Насправді, в такій ситуації краще убезпечити себе і своїх близьких, ніж потім вирішувати проблеми зі здоров’ям. Не забувайте і про те, що бетонні перегородки в квартирах і будинках зовсім не є захистом. Якщо ви хочете повністю убезпечити себе від постійного впливу електромагнітного поля, то постарайтеся дізнатися, чи не варто телевізор або побутова техніка під стінкою у ваших сусідів. Якщо ви не впевнені, чи є небезпека, то краще розташувати ліжко або робоче місце подалі від стін або ближче до вікон.

Звичайно ж, повністю уникнути впливу електромагнітного поля не вдасться, але можна хоча б слідувати заходам обережності.

Чтобы понять, возможно ли заказать рассылку по электронной почте и отправить сразу тысячи писем со своей рекламой, нужно обратиться к специалистам на pechkin-mail.ru.

Дивиться ще по-темі:

Що являє собою біоенергія

Що являє собою біоенергія Навіть "логікам" і "матеріалістам" неважко переконатися в її існуванні. Кожен з нас може відчувати тепло іншої людини, а значить відчувати інфрачервоний спектр його біополя. В академічній медицині цей спектр вимірюється у вигляді термодіагностики, в нетрадиційній - долонею цілителя. Реєстрація електроенергетичних параметрів - це звичайні кардіограма і енцефалограма (запис електричних...


Особливості прийому вітамінів: вітаміни А, С, Е

Щодня нашому організму потрібна певна кількість вітамінів і мікроелементів. Це допомагає підтримати організм, сформувати імунітет, сприятливо вплинути на роботу кожного органу і надати нам сили. Але, як відомо, більшість таблетованих вітамінів попросту виводяться з організму, а вітаміни в продуктах харчування не завжди залишаються після термообробки. Всі особливості прийому вітамінів ми...


Що таке «медична» сталь 18/10

Кращим матеріалом для кухонного посуду сьогодні називають нержавіючу сталь, а вже столові прилади з нержавіючої сталі сьогодні є практично в кожній родині. Найпопулярніша марка сталі, вживана для виготовлення столових приладів, має маркування 18/10. Причому таке маркування стоїть і на азіатських дуже недорогих столових приладах і на виробах провідних європейських виробників. Що...


Що таке антиоксиданти?

Останнім часом ми часто чуємо про різні Бади, їх застосування і призначення. Але не завжди розуміємо, про що конкретно йдеться. Безліч з них носять незрозумілі назви, а ще незрозуміліше - їх вплив на організм. Сьогодні ми спробуємо розібратися з одним із них - антиоксидантом. Що таке антиоксиданти? Антиоксидант - це речовина, завдяки...


Симптоми нестачі вітамінів

Симптоми нестачі вітамінів Ми завжди чуємо про те, що необхідно поповнювати наш організм вітамінами і мікроелементами. Але мало хто знає, як визначити їх нестачу в організмі. Щоразу, недоодержуючи потрібні речовини, організм дає нам «сигнал», за яким ми зможемо розпізнати, на що ж звернути увагу в першу чергу. Простудні захворювання Якщо протягом...


Ваша думка

Ви дивилися: "Вплив електромагнітного поля на організм людини"