Меню
Категории
Як трохи зрушити менструальний цикл
21.03.2013 Цікаво

Регулярний менструальний цикл — це важливий показник репродуктивного здоров’я кожної жінки. Тільки в певних випадках настання місячних буде зовсім недоречно. Але є можливість відстрочити їх ненадовго, не завдаючи шкоди здоров’ю. Жінкам, які приймають оральні контрацептиви, зрушити менструальний цикл набагато простіше.

Після закінчення упаковки з пігулками не можна робити тижневої перерви в їх прийомі. Випийте на наступний день з новою пачки пілюлю. Прийом таблеток триває до потрібного терміну. Такий метод шкоди здоров’ю заподіяти не зможе, коли тривалість даної штучної затримки не перевищує двох тижнів.

Якщо вам треба, щоб місячні почалися трохи раніше терміну, просто перервіть прийом контрацептивів (оральні). Рекомендується робити це не раніше 15-16-го дня свого циклу. По завершенню семиденної перерви варто відновити прийом таблеток, тільки з нової упаковки. Так не на шкоду здоров’ю ви перенесете наступ місячних. А multy.tv рекомендуют смотреть мультсериал человек паук на multy.tv, это отвлекает от боли :).

Це можна робити раз на рік, але не частіше!

Коли ви не користуєтеся гормональними контрацептивами, а потрібно відсунути планову менструацію всього на пару тижнів, прийміть монофазні протизаплідні таблетки, наприклад, «Фемоден», «Мінулет», варто почати приймати їх саме за 5-7 днів до менструації.

Коли оральні контрацептиви вам приймати не можна, застосуйте народні засоби. Тільки вони не такі ефективні, як таблетки. За допомогою них можна відсунути цикл приблизно на 5 днів.

Найефективніший засіб — лимон. За 4 дні до початку місячних їжте його в рясній кількості (4 штуки в день). Але пам’ятайте, що всі цитрусові, а особливо в зазначених дозах, впливають несприятливо на оболонку шлунка, тому ви можете заробити ще й гастрит.

Не так небезпечний, але не такий і ефективний, відвар петрушки. Залийте склянкою окропу дві столові ложки трави. Її настоюють протягом 1,5 годин. Потрібно пити по 100мл два рази в день, почніть з 25-го дня менструального циклу.

Ще раз подумайте, адже будь-який такий збій і відстрочка може вплинути на здоров’я в майбутньому. Якщо дійсно — це крайня необхідність, то дотримуйтесь наведених порад.

Добавить комментарий
*