Як відновити обмін речовин

Обмін речовин — це те, від чого залежить стан нашого організму. У цьому понятті криється не тільки причина зайвої ваги, але і деколи здоров’я внутрішніх органів. Ми постійно стикаємося з багатьма проблемами, і далеко не завжди знаємо, що частина їх криється в неправильному обміні речовин.

Як його відновити і як правильно харчуватися, щоб зберегти результат?

Про обмін речовин

Відразу ж після того, як їжа потрапляє в організм, відбуваються такі процеси травлення:

  • анаболічний обмін;
  • катаболический обмін.

Перший розщеплює їжу і «витягує» всі корисні речовини, а другий — переробляє їжу у відходи. Залежно від швидкості цього процесу і його правильності залежить багато чого. Чим більше енергії ми отримуємо — тим краще, оскільки в такому випадку всі процеси прискорюються і при цьому зайва вага не буде вас турбувати.

Причини порушення метаболізму

Причин, за якими порушується обмін речовин, не так вже багато. Серед них:

  • сидячий спосіб життя;
  • неправильне харчування протягом тривалого періоду часу;
  • проблеми з гормональним фоном (частіше трапляються у жінок);
  • захворювання, які вимагають діагностики та своєчасного лікування.

Як видно зі списку, якщо ви ведете активний спосіб життя, займаєтеся спортом і стежте за харчуванням і розпорядком дня, то з проблемою зайвої ваги ви навряд чи зіткнетеся. Головне «не запускати механізм», оскільки відновити обмін речовин можна, але досить проблематично.

Як відновити обмін речовин

Перше, що потрібно зробити при різкому наборі ваги — це звернутися до фахівця. Якщо це пов’язано з хворобою, то він відразу призначить лікування, а якщо ні — то сміливо можна починати відновлення обміну речовин.

Перше — це, звичайно ж, харчування.

Не дарма з дитинства нас вчать приймати їжу в певний час, а також приймати в їжу овочі та фрукти, салати та інші «легкі» закуски. Не варто їсти фаст-фуд занадто часто або навантажувати шлунок жирною їжею. Їжте готову їжу, а якщо не вдається нормально пообідати — замініть батончики йогуртами або сиром.

Наступне на що потрібно звернути увагу — це фізичні навантаження.

Зовсім не обов’язково виснажувати себе тренуваннями, досить вечірніх прогулянок на свіжому повітрі по дві-три години на добу. Любите танці — займайтеся, подобається шейпінг — записуйтеся до тренера. Головне — це рух. Більше навантаження — краще метаболізм, а сидячий спосіб життя — це вірний крок до порушення обміну речовин.

Гартування — теж хороший метод прискорити метаболізм. Перехід від холодного душу до гарячого і навпаки, не тільки зміцнить вашу імунну систему, але і зробить вас стрункіше, а також позбавить організм від шкідливих токсинів.

Пийте більше води. Вода прискорює обмінні процеси в організмі, роблячи вас здоровішими і насичуючи кожну клітину. Норма рідини на добу становить від двох літрів для дорослої людини, тому не нехтуйте цим правилом. У жарку пору року кількість води можна збільшити.

Сон необхідний кожному, особливо тим, у кого складна розумова або фізична робота. Організм повинен повноцінно відпочивати, в іншому випадку він розцінює свій стан як стресове, і починає активно набирати вагу для боротьби з ним. У такому випадку ви ризикуєте значно поправитися, що зовсім не потрібно. Не забувайте, що сон повинен становити не менше 8 годин.

Спокій і ще раз спокій. Пам’ятайте, що чим більше ви нервуєте — тим більше піддаєте свій організм змінам, і часто — не в кращу сторону. Намагайтеся не пропускати через себе негатив, навчитеся віддалятися від щоденних проблем, пийте заспокійливі чаї для міцного сну, і зможете бути впевнені, що ваш організм віддячить вам.

Хуа Шен — продукция для здоровья с биофотонами. На сайте торговой компании «хуашен» huashen-store.biz есть всё, что необходимо знать о продукции и её целебных свойствах.

Дивиться ще по-темі:

Як прискорити метаболізм

Доброю стрункою фігурою може похвалитися далеко не кожен. І навіть якщо в молодості зайва вага не давала про себе знати, то до 30 років багато хто з нас починають поступово набирати непотрібну масу. Відбувається це через те, що погіршується обмін речовин. Причин тому може бути чимало - неправильне харчування і розпорядок...


Ожиріння. Причини ожиріння

Багато хто вважає, що ожиріння - це наслідок переїдання і надмірного вживання їжі, переважно жирів, також нерухомий спосіб життя - без всяких сумнівів, всі ці фактори викликають ожиріння, але є один важливий фактор, який закладений людині вже при народженні, - це генетична схильність до ожіріння. Всiм відомо, що якщо обидва...


Очищення шкіри

Очищення шкіри Душ або ванну більшість з нас приймають щодня. Чи достатньо цього? Якщо немає зашлакованості, то цілком.А якщо є? Тоді токсини, накопичуючись в шкірних залозах, не завжди вчасно виводяться на поверхню і під звичайним душем не змиваються. Залишаючись в організмі, вони є причиною шкірних захворювань, відчуття тяжкості, "незатишність" в...


Жировий гепатоз. Симптоми, лікування.

Жировий гепатоз, стеатоз печінки, жирова інфільтрація печінки, жирова дистрофія печінки - це захворювання печінки, що супроводжуються ожирінням печінкових клітин. Причини ожиріння клітин печінки: алкоголізм, надмірне надходження жирів в їжу або їх надмірне накопичення в крові, внаслідок різних порушень обміну речовин, ендокринні захворювання, вплив токсичних для печінки речовин, деяких мікроорганізмів. За механізмом розвитку...


Чоловіче здоров’я. Лікування простати

Чоловіки не привикли скаржитися на здоров'я, але, тим не менш, природа розпоряджається по-своєму і проблеми чоловічого здоров'я в наш час не рідкість.  Профілактичний огляд жінок у гінеколога дає свої результати, а чоловіки, в більшості випадків, тільки у виняткових моментах звертаються до лікаря. Є різні способи відновити втрачені сили, відновити потенцію...


Ваша думка

Ви дивилися: "Як відновити обмін речовин"