Меню
Категории
Діабетичні продукти. Їжа під час цукрового діабету
29.01.2014 Дієти

Цукровий діабет — це справжня проблема для багатьох. Крім дієти, це захворювання вимагає особливого ставлення до всього організму в силу певних особливостей. Але найголовнішим залишається все ж харчування, оскільки дуже важливо дозувати кількість цукру, який потрапляє в кров.

Проблема цукрового діабету

Цукровий діабет — це захворювання, при якому порушується вироблення інсуліну. Існує два типи захворювання:

 • діабет першого типу (характеризується дефіцитом інсуліну);
 • діабет другого типу (порушення чутливості організму до інсуліну).

І в першому і в другому випадку в організмі відбуваються незворотні процеси, що негативно впливає на якість життя.

По-перше, раціон істотно змінюється, і з нього виводяться практично всі продукти з підвищеним вмістом цукру. Але багато з них містять корисні вітаміни, які треба чимось замінювати. Але при цьому далеко не всі таблетовані засоби однаково корисні і допомагають наситити організм потрібними речовинами, що призводить до порушення імунітету і зниженою стійкості організму до різних захворювань.

В силу порушення обміну речовин, нерідко з’являється зайва вага, порушується кровообіг і з’являються пов’язані з цим проблеми. Тому після діагнозу, життя пацієнта змінюється, а за здоров’ям потрібно буде пильно стежити.

Особливості харчування. Діабетичні продукти.

Кожен, хто зіткнувся з проблемою цукрового діабету, знає, що багато продуктів тепер під забороною, так само як і цукор в чистому вигляді. Його можна замінити спеціальними сахарозамінниками, які використовуються при приготуванні різних страв і солодощів. До них відносяться:

 • фруктоза;
 • ксиліт;
 • аспартам;
 • сахарин;
 • цикламат;
 • стевіозід.

Останній є в 250 разів солодше звичайного цукру і широко застосовується в промисловості багатьох країн. Він безпечний і має безліч різних видів. Стевиозид застосовується як:

 • екстракт;
 • фіточай;
 • таблетки.

Що стосується штучних підсолоджувачів, таких як цикламат, сахарин і аспартам, то фахівці не рекомендують їх до постійного використання. Остаточно вплив їх на організм не вивчено.

У багатьох магазинах існують «куточки діабетиків». Там зібрані солодощі та продукти, які не містять цукру або приготовлені з використанням замінників цукру. Є також і служби, що займаються продажем і доставкою діабетичних продуктів. Але якщо ви хочете приготувати безкалорійні страви і скласти меню самостійно, то вибирайте максимально свіжі і корисні інгредієнти, овочі і фрукти, кисломолочні продукти і каші.

Щоб правильно скласти раціон і при цьому отримувати всі необхідні речовини, проконсультуйтеся з дієтологом. Він підкаже, як замінити заборонені продукти і зробити ваше життя більш повноцінним.

Лазерна епіляція пахв — ефективне і безпечне видалення волосяного покриву шляхом ліквідації фолікулів волосся з використанням енергії лазерного випромінювання діодного лазера Light Sheer ET. Комфортна по відчуттях процедура, оскільки проводиться апаратним обладнанням американського виробництва останнього покоління.

Добавить комментарий
*