Для кого ви худнете?

Для кого ви худнете?Набути гарну фігуру мріє багато хто. Але чому часом, коли перші результати вже досягнуті, запал раптом пропадає? Для кого ви худнете? «Вирішила схуднути, щоб зробити приємне чоловікові. За місяць скинула шість кіло, стала набагато краще виглядати — а чоловік цього навіть і не помітив. Руки опускаються, більше худнути немає ні сил, ні бажання…»

Одне з головних питань, на який варто відповісти, якщо ви вирішили зайнятися корекцією фігури, — заради кого ви збираєтеся це робити? І дуже добре, якщо відповідь буде звучати: заради себе самої. Жінки часто присвячують зниження ваги комусь із близьких. Це необов’язково чоловік. Стати стрункіше багато хочуть, щоб ними пишалися діти-школярі, мовляв, мама у них не гірше, ніж у інших. Або молоді дівчата — щоб добре виглядати на тлі подруг. Така мотивація може давати швидкий результат на перших етапах, але на жаль, надовго її не вистачає. Стрункість вимагає зусиль, передбачає відмову від чогось, що вам подобається і до чого ви звикли. У багатьох випадках це сприймається жінкою як позбавлення, яке потрібно перенести, щоб заслужити похвалу.

Якщо ви присвячуєте свої дії не собі, а комусь (ступінь близькості, по суті, не так вже й важлива), ви несвідомо переносите на цю людину частину відповідальності. Виходить, що вона повинна оцінити всі ваші зусилля, підбадьорювати вас, захоплюватися результатом, якого ви досягли. По суті, ви вживаєте ті чи інші кроки заради ії похвали. Однак важливо зрозуміти: жодна людина не зможе присвячувати себе тільки вам, у неї є свої, не пов’язані з вами (або, принаймні, з вашим схудненням) завдання в житті, тому рано чи пізно ії увага до ваших досягнень охолоне.

Добрий результат дає тільки прагнення стати стрункою «для себе». Причому я б рекомендувала починати скидати вагу навіть не заради того, щоб стати красивіше. Краса — це зовнішнє поняття, її повинні підтверджувати ззовні. Займіться собою для того, щоб краще почуватися в своєму тілі, щоб відчувати його як гармонійне, відповідне саме для вас. Тоді й зусилля будуть сприйматися як більш комфортні.

Якщо ви зриваєтеся з дієт — значить, у вас біда з силою волі?!

«Дуже хочу схуднути, але щось у мені постійно пручається. Досягну невеликого результату і знову починаю їсти за трьох, весь час зриваюся. Напевно, у мене зовсім немає сили волі…» Багато хто вважає, що сила волі — головне, що потрібно для набуття стрункості. Однак часто справа зовсім не в цьому. Воля, тобто свідома частина нашої психіки, дуже важлива у прийнятті рішень та дотриманні них. Але у будь-якої людини є ще і несвідомі прагнення і пориви, приховані від свого осознавання.

Буває так, що свідомість хоче схуднути, а внутрішня, несвідома частина опирається цьому, тому що повнота необхідна людині для задоволення базових потреб, в безпеці, наприклад. За допомогою зайвого жиру ми — при сьогоднішніх стандартах жіночої привабливості — найчастіше захищаємося від надмірної уваги до нас протилежної статі. Або маскуємо власні комплекси. Дуже часто зайва вага стопорить нас в ризиках приймати спонтанні рішення — пробувати нове поведінку. Жінка думає: я б все змогла, будь я стрункою, я б по-іншому спілкувалася з молодими людьми, більшого добилася б на роботі… Насправді вона просто боїться проявляти хоч якусь ініціативу, і зайва вага захищає її від страху зазнати невдачі у своїх починаннях. І навіть якщо розумом вона хоче схуднути, все одно страхи виявляються сильніше «благих намірів».

Тому, перш ніж «штурмувати» свої зайві кілограми, може спробувати розібратися у своїх почуттях, відчуттях, думках, під впливом яких тіло набрало надмірна вага. Щоб це зробити, знайдіть час, усамітнитеся, закрийте очі і уявіть: от ви — повна — входите на вечірку. Як ви виглядаєте? Як реагують на вас оточуючи? До кого ви підходите, щоб поговорити? Підходите взагалі? Яке місце для вас більш комфортне? Намагайтеся не просто придумати відповіді, а зануритися в ситуацію, відчути її всім тілом. Відкрийте очі, знову закрийте і уявіть, що вечірка та ж, тільки ви тепер струнка. Після цього розділіть аркуш на дві половини: «Я повна» та «Я струнка» — і запишіть всі ваші відчуття. Це не тільки допоможе вам зрозуміти, які психологічні проблеми не дають кілограмам йти, але і в подальшому дозволить не втратити орієнтир.

І ще дуже важливо пам’ятати, що надмірна вага може сигналити нам про неполадки з нашим здоров’ям. Тому, перш ніж шукати психологічні корені свого агресивного апетиту і тілесних «надлишків», добре б сходити до лікаря і перевіритися, що зараз, в даний період життя відбувається з вашим тілом на соматичному рівні. Автор: Ирина Лопатухина.

Дивиться ще по-темі:

Очищення судин

Очищення судин Воно потрібно тим, у кого в артеріях є жирові відкладення або атеросклеротичні бляшки, які є причиною болю в серці, гіпертонії, недостатнього кровопостачання головного мозку. Рецепт запропонований тибетськими знахарями в IV столітті до нашої ери. Змішайте по 100 грам ромашки, звіробою, безсмертника і березових бруньок. Одну повну чайну ложку...


Проносне для схуднення

Багато хто живе в гонитві за ідеальною фігурою, намагаючись випробувати різні ефективні способи. Хтось намагається скинути зайву вагу за допомогою виснажливих тренувань, хтось за допомогою правильного і некалорійного харчування, але існують способи, які не завжди схвалюються лікарями і фахівцями. Механічні дії на організм для схуднення Напевно кожен, що худне, чув про булімію...


Надмірний апетит.

Надмірний апетит. Ефективність цього рецепта підтвердили багато мої пацієнти.Знижуючи апетит, цей чай дозволяє в півтора-два рази зменшити кількість з'їденого за обідом або вечерею і тим самим схуднути на кілька кілограмів. Візьміть по одній столовій ложці коренів кульбаби і коріння стальника, п'ять столових ложок коріння жостеру і по дві столові ложки фенхеля і...


Як схуднути на 5 кг за три тижні?

Залишився останній ривок на шляху до ідеальної фігури? Здається, що вам потрібно внести буквально кілька корективів у вже майже струнке тіло, і мета буде досягнута? Що ж, не відкладайте справу в довгий ящик, але і не поспішайте. Ці останні 5 кг можуть піти назавжди і більше не турбувати вас своїм...


Убираем отеки под глазами

Многие женщины, вставая по утрам, обнаруживают отеки под глазами. Так как утром вряд ли у кого-то есть достаточно времени на приведение себя в порядок, нужно обладать умением использования эффективных подручных средств. В первую очередь, избавиться от отеков под глазами можно с помощью льда. Нужно протереть кубиками льда участок кожи вокруг глаз, но,...


Ваша думка

Ви дивилися: "Для кого ви худнете?"