Проносне для схуднення

Багато хто живе в гонитві за ідеальною фігурою, намагаючись випробувати різні ефективні способи. Хтось намагається скинути зайву вагу за допомогою виснажливих тренувань, хтось за допомогою правильного і некалорійного харчування, але існують способи, які не завжди схвалюються лікарями і фахівцями.

Механічні дії на організм для схуднення

Напевно кожен, що худне, чув про булімію і анорексію. Повна відмова від їжі або виклик блювотного рефлексу часто призводять і до серйозних наслідків зі здоров’ям, тому зараз такі способи схуднення не користуються популярністю, зате прийомом препаратів для швидкого спорожнення кишечника цікавляться багато. Чи є небезпека такого способу і чим це загрожує для організму?

Проносне для схуднення — міфи і реальність

Апетит — ознака здорового і міцного організму. Їжа необхідна нам для нормального існування, для роботи органів, отримання енергії і життєдіяльності. Але іноді це позначається на фігурі, і тоді виникає питання, як схуднути за короткий час.

Проносне в якості засобу для схуднення може давати результат, але при цьому завдасть і деяку шкоду здоров’ю. Вони добре діють для очищення кишечника і виведення токсинів, тільки їх прийом потрібно доповнювати фіточаями.

Багатьом також здається, що завдяки послаблюючій дії, вуглеводи не потрапляють в кров, що перешкоджає відкладенню жиру. Насправді вони потрапляють в кров відразу після прийому і ніяке проносне цьому не завадить. Якщо ви націлені саме на це, то не спокушайтеся.

Небезпека прийому препаратів постійно полягає в тому, що допомагаючи своєму кишечнику, ви можете спровокувати його пасивність. При цьому частий стул виводить з організму корисні речовини, не даючи їм можливості вбиратися. Їх брак призводить до порушення обміну речовин, у результаті виходить замкнене коло.

Шлаки

Окремим пунктом хочеться виділити таке поняття як зашлакованость організму. Багато виробників тих чи інших препаратів нерідко роблять упор на те, що шлаки не дозволяють схуднути і завдають шкоди організму. Насправді це неправда.

Наш організм має здатність сам очищати кишечник таким чином, щоб там нічого не застоювалось. Стінки кишечника з певною періодичністю повністю оновлюються, виводячи всі шкідливі речовини. Для цього не потрібно ніяких особливих засобів. Набагато небезпечніші токсини, але це вже інше питання.

Якщо ви не маєте серйозних проблем зі здоров’ям, то краще використовувати для схуднення стандартні методи — дієти і фізичні навантаження.

Мебель на заказ, бюджетные и эксклюзивные модели из современных материалов, быстро, качественно и стильно. Мастер выедет на место и сделает необходимые обмеры. Фирма «Мик» на мебельном рынке уже 10 лет!

Дивиться ще по-темі:

Страви для схуднення

Деяких жінок, що вирішили позбавитися від зайвої ваги, лякає сама думка, що доведеться трохи себе обмежити в їжі. А як же готувати їжу іншим членам родини, адже, щоб уберегтися від спокуси, напевно, краще взагалі на кухні не з'являтися. Насправді це міф: досить освоїти дієтичні страви для схуднення, замінивши ними традиційне, більш...


Борошно з насіння льону

Очищення організму. Простий метод «генерального прибирання» кишечника - вирішення багатьох проблем зі здоров'ям! Відомо, що для позбавлення від багатьох захворювань достатньо очистити кишечник від слизу, калових каменів, паразитів. За 70 років життя через кишечник проходить 100 тонн їжі і 40 тисяч літрів рідини. Десятки сортов и разновидностей пенопласта на http://www.elite-plast.ru/info/marki/,...


Як схуднути без особливих зусиль

Останнім часом з'являється все більше статей на тему сучасних дієт, які добре допомагають скинути зайву вагу, не «травмують» організм і можуть використовуватися всіма. Але всі вони вимагають певного режиму, звички відмовляти собі в багатьох принади харчування, а також постійно стежити за станом свого здоров'я. Ледачі дієти Самі по собі дієти не несуть...


Зелена кава: худнемо і оздоровлюємося

Про чорну каву відомо багато фактів. Її щодня вживають мільйони людей. Цей ароматний напій має безліч смаків і різновидів приготування, а от зелена кава не так затребувана, хоча у неї є незаперечна користь. Користь зеленої кави Нам набагато звичніше бачити темні зерна, які вже пройшли обробку і отримали свій неповторний смак. При...


Таблетовані і натуральні вітаміни: нерівний бій

Вітаміни - це речовини, які необхідні нашому організму. Вони містяться в їжі і повинні потрапляти в організм людини щодня. Але в сучасному світі рідко коли вистачає часу зайнятися своїм здоров'ям, щоденно складати свій раціон і харчуватися правильно. А брак в свою чергу призводить до погіршення імунітету і підриває стійкість організму...


Ваша думка

Ви дивилися: "Проносне для схуднення"