Меню
Категории
Схуднення влітку
01.09.2013 Дієти

Питання зайвої ваги турбує багатьох жінок і чоловіків. Найчастіше для вирішення цієї проблеми ми використовуємо дієти і ряд вправ, завдяки яким можна швидко привести свій організм в порядок. Але чи відрізняється процес схуднення в залежності від пори року? Які переваги схуднення влітку?

Консультація у спеціаліста

Помилка багатьох жінок в тому, що рішення про схуднення вони приймають самостійно. При цьому також самі вибирають дієти і виснажують себе ними до тих пір, поки хоча б не з’являться перші результати. Але в підсумку їх може і не бути, оскільки не завжди причина криється в неправильному харчуванні.

Зайва вага може бути наслідком:

  • цукрового діабету;
  • порушення гормонального фону;
  • неправильного обміну речовин.

У кінцевому рахунку, до ожиріння призводять і деякі серйозні захворювання, яке вимагають негайного лікування. Тому якщо ви хочете зробити вашу дієту ефективною і безпечною — консультація лікаря просто необхідна.

Свіжі овочі та фрукти

Перше що відразу впадає в очі — це наявність свіжих овочів і фруктів на прилавках ринків і магазинів. Причому багато з них абсолютно натуральні. Взимку, звичайно, теж можна зустріти більшість звичних фруктів у продажу, але майже всі вони вирощені в теплицях з застосуванням стимулюючих засобів, а користь таких продуктів досить сумнівна.

Влітку ж усе набагато простіше — фруктова або овочева дієта, допоможе вам не тільки наситити організм вітамінами, але і помітно знизить ваш вагу. Варто лише прибрати з раціону «важку» жирну їжу, і результат не змусить себе довго чекати. Але якщо раціон не змінюється — то чекайте додавання зайвих кілограмів. Вся справа в тому, що влітку наш організм не витрачати енергію на зігрівання, тому більша частина з’їдених продуктів добре засвоюється, і нерідко відкладається на стегнах і животі. Тому навіть якщо ви не збираєтеся стрімко худнути — до літа варто переглянути свій раціон у бік натуральних і легких продуктів…

Играть. Подробнее — www.playgaminatorslots.com/fairy-land-2.html.

Добавить комментарий
*