Меню
Категории
Як схуднути без особливих зусиль
27.07.2013 Дієти

Останнім часом з’являється все більше статей на тему сучасних дієт, які добре допомагають скинути зайву вагу, не «травмують» організм і можуть використовуватися всіма. Але всі вони вимагають певного режиму, звички відмовляти собі в багатьох принади харчування, а також постійно стежити за станом свого здоров’я.

Ледачі дієти

Самі по собі дієти не несуть нічого доброго, крім бажаної втрати ваги. Та й то не завжди результат може нас радувати. Але якщо вам не потрібні швидкі й ефективні методи схуднення, і ви просто хочете без праці для організму і особливого відмови від їжі привести себе в порядок, то існує ряд так званих «ледачих» дієт, яких можна дотримуватися і при цьому поступово худнути. Вони є щадними і при цьому дозволяють вам отримати корисні вітаміни або відмовитися від шкідливих продуктів.

Вчимося відмовляти собі

По-перше, навчитеся відмовляти собі в деяких улюблених продуктах. Виключіть чіпси, причому повністю, сухарики, горіхи з смаковими добавками, а також солодку газовану воду. Це ті продукти, які не тільки дозволять вам додати у вазі, але і негативно впливають на організм. Так що поки ви на дієті — забудьте про ці дрібниці. Подробности про лекарства: справочник лекарств на med36.com.

Друге — це вода. Завжди і скрізь пам’ятайте, що певна кількість рідини в добу для організму просто необхідно. А для «ледачою» дієти і поготів. Перед кожним вживанням їжі випиваємо склянку води, фіточаю або натурального соку. Причому чим більше порція — тим більше води. Таким чином, ви не тільки прискорити метаболізм, але і поліпшите стан організму, уникнете старіння.

Також намагайтеся вживати в їжу:

  • стебло селери;
  • сочевицю;
  • сири (бринзу і тверді);
  • гречану кашу;
  • овочі та фрукти;
  • сир.

Ці продукти багаті вітамінами, макро-і мікроелементами, і дозволять вам поповнювати організм різними корисними речовинами. Така дієта принесе не тільки користь для тіла, але і для всього організму в цілому.

Добавить комментарий
*