Меню
Категории
Зелена кава: худнемо і оздоровлюємося
27.12.2013 Дієти

Про чорну каву відомо багато фактів. Її щодня вживають мільйони людей. Цей ароматний напій має безліч смаків і різновидів приготування, а от зелена кава не так затребувана, хоча у неї є незаперечна користь.

Користь зеленої кави

Нам набагато звичніше бачити темні зерна, які вже пройшли обробку і отримали свій неповторний смак. При цьому втрачається більша частина корисних елементів, а от зелена кава зберігає всі корисні речовини. Крім цього, вона вельми ефективно допомагає при схудненні. У її склад входять кофеїн і хлоргеновая кислота (антиоксидант), що дозволяє розщепити жири і вивести їх з організму. Зелена кава також часто використовується в боротьбі з целюлітом.

Звичайно ж, постійне вживання кави не дасть хорошій дієтичний ефект, зате, якщо поєднати його з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями, то можна домогтися безпечного схуднення.

Крім цього, антиоксиданти перешкоджають розвитку різних злоякісних пухлин, допомагають зберегти молодість, красу і здоров’я. Регулярне вживання зеленої кави дасть вам можливість не тільки підбадьоритися, але і поліпшити стан організму.

Рецепти заварювання зеленої кави

Заварюється зелена кава, як і чорна. Спочатку все зерна ретельно перемелюють, і готова суміш заварюється з розрахунку 2 столові ложки на 250мл і вариться в турці. Не доводячи до кипіння, кава знімається. Для більш насиченого напою каву можна заварити кілька разів поспіль.

Можливо, смак буде трохи незвичним, але з часом ви зрозумієте, що зелена кава — це особливий напій зі своїм шармом, смаковими якостями і корисними властивостями.

Але не забувайте, що це все ж підбадьорливий напій, який протипоказаний деяким категоріям людей. Так що перед частим вживанням варто проконсультуватися з лікарем.

Геморрой… Это слово знакомо всем не только в переносном смысле, а само заболевание действительно несёт владельцу много проблем. Узнать про домашнее лечение геморроя рекомендуем на gemorroja.net.

Добавить комментарий
*