Розділ ‘Хозяйство’

Арахис со своей грядки

В середине мая опытный огородник высаживает на грядке рассаду «земляного ореха». К осени под каждым кустиком Петра Зуева, опытного огородника и неутомимого экспериментатора, созревает 40-50 вкусных целебных плодов. По вкусовым и питательным свойствам экзотическому арахису нет равных среди многих культур.

Видобуток вуглекислоти. Вуглекислотні балони

У промисловості добувають при розкладанні карбонатів природного типу (вапняк, доломіт), а також отримують з димних пічних газів. Суміш здобутих газів, промивають і прочищають розчином карбонату калію, який поглинає вуглекислий газ, і переходить в гідрокарбонат. Розчин гідрокарбонату, можна нагріти або помістити в посудину з зниженим тиском, де він розкладається і вивільняє вуглекислоту.

Столові сервізи в інтернет-магазині Glasko

Інтернет магазин столових сервізів «Glasko» пропонує вам придбати якісний посуд від найвідоміших виробників цих столових наборів. Сервізи чудово підійдуть до будь-якій кухні і дозволять прикрасити святковий стіл у повній відповідності з задумкою господарів.

Агроволокно на Greensad, укрывной материал. Как использовать

Для молодого хозяина эта страница может стать полезным источником информации в организации не только крупных фермерских хозяйств, но и для простого выращивания цветов у себя на подоконнике или балконе и для тех, кто имеет небольшой дачный участок.

Создание сайтов Webstyle.in.ua