Меню
Категории
Біла глина: використовуємо з толком
18.07.2013 Косметологія

Біла глина: використовуємо з толкомСучасні косметичні засоби дають нам багато можливостей, але чимала частина рекламованих препаратів зроблена на основі загальнодоступних компонентів, які можна використовувати для будь-яких типів шкіри. Одним з таких засобів є біла глина, яка володіє корисними якостями, дозволяє очистити шкіру, зробити її більш м’якою і наситити корисними вітамінами.

Історія використання білої глини (каоліну)

Вперше цей продукт стали використовувати ще в Стародавньому Китаї, де жінки знали толк в косметичних засобах і регулярно використовували дари природи для різних цілей. Навіть зараз багато маски в салонах краси засновані на тих рецептах, які були відомі здавна. Серед них і маски на основі білої глини. Тонометры, кварцевые лампы, ингаляторы, грелки смотрите на сайте компании «МедтехникаЛайф».

Косметичні рецепти з використанням білої глини

Маски ан основі білої глини максимально ефективні для в’янучої шкіри. Для того щоб зробити шкіру сяючою, вам достатньо взяти такі компоненти:

  • 1 столову ложку молока (бажано кімнатної температури);
  • 1 столову ложку білої глини.

Все це потрібно змішати до рівномірної консистенції і нанести на обличчя на 20-30 хвилин.

Також гарні маски з лимоном.

Для цього береться:

  • 1 столова ложка білої глини;
  • 5 крапель лимонного соку (свіжого);
  • 10 мл води.

Все це добре змішати і нанести на обличчя на півгодини.

Глина для лікування гематом

Біла глина також добре впливає на шкіру при ударах і синцях. Для цього роблять холодні компреси із застосуванням глини. Вона розводиться водою до консистенції густого крему, після чого охолоджується в холодильнику до потрібної температури. Таку суміш можна накладати на уражене місце і міняти «компрес». Він підійде і дітям і дорослим, і добре вплине на стан шкіри.

Користь натуральності

Перед тим як бігти в аптеку за розрекламованими засобами, згадайте, чим користувалися наші бабусі. Іноді натуральні засоби більш ефективні в боротьбі з багатьма недугами, ніж аптечні препарати. Алое, глина, крохмаль та інші «підручні» кошти допоможуть вам при ряді проблем з шкірою та забоями, розтягненнями або іншими травмами.

Добавить комментарий
*