Чи можлива натуральна косметика?

Напис «натуральна косметика» у багатьох викликає яскраве бажання придбати заповітну баночку з кремом або інший засіб по догляду. Але мало хто замислюється, що більшість косметики з таким написом зовсім не надасть належного ефекту, а іноді і здатна нашкодити здоровій шкірі. У чому ж криється секрет, і які поширені міфи про натуральну косметику нам нав’язують.

Чи є перевага в натуральних компонентах?

Безумовно, косметика із застосуванням натуральних компонентів вважається більш корисною. Масла, екстракти та інші складові набагато корисніше, ніж «хімія», але як перетворити масло і воду в одноманітну масу? Правильно, тільки із застосуванням емульгаторів, які створюють більш-менш однорідну масу.

Це ж стосується й інших процесів, тому якщо виробник говорить, що косметика повністю складається з натуральних компонентів і при цьому вона має товарний вигляд — то це лише частина правди.

Є так званий список необхідних хімічних препаратів, без яких не обходиться жоден косметичний засіб, тому якщо ви знайдете його в складі, то не варто переживати з цього приводу. Вони просто пов’язують речовини, рівномірно розчиняючи їх і надаючи крему потрібну консистенцію. Перше — це вищезгадані емульгатори, потім — консерванти.

Зберегти косметику на довгий час за допомогою натуральних консервантів практично неможливо. Тому термін зберігання продукції на натуральних речовинах досить невеликий. Вже через пару місяців ви помітите, що крем змінив колір, консистенцію і щільність його стала зовсім не такою. Це означає, що його не можна більше використовувати. А консерванти зберігають його «свіжість».

Як отримати натуральну косметику

Якщо ви стежите за своїм здоров’ям і завжди хочете добре виглядати, то використовуйте натуральні компоненти, які зроблять вашу шкіру більш молодою і красивою. Зовсім не обов’язково вирушати в магазин за черговою баночкою «натурального» крему.

Для того щоб надати шкірі бархатистість можна використовувати косметичні лід на основі ромашки, робити ванночки і маски за допомогою фруктів, меду, молока або вівсяних пластівців. Це все коштує набагато дешевше, а результат від таких процедур набагато краще.

Які симптоми має захворювання кіста яєчників і способи лікування: www.gyn.com.ua/faqs/biblioteka/74-zdorove-polovyx-organov/318-chto-takoe-kista-yaichnika. Міжнародна клініка репродуктивної медицини GENESIS DNEPR пропонує клієнтам величезний спектр медичних послуг. Подробиці — на сайті gyn.com.ua.

Дивиться ще по-темі:

Цироз печінки: виявляємо і визначаємо причину

Словосполучення «цироз печінки» кожен з нас чув хоча б раз у житті. Але мало хто знає, в чому ж полягає захворювання, як його розпізнати і як реагувати на такий діагноз. Що таке цироз печінки Під цирозом печінки увазі процес заміщення тканин на рубці. Вони виглядають як вузлуваті скупчення, які порушують правильну роботу...


Косметика на основе натуральных ингредиентов

Во-первых, благодаря ее использованию удается сэкономить семейный бюджет, так как нужные продукты для ее изготовления всегда найдутся на кухне любой хозяйки. В этой роли могут выступать молочные продукты, яйца, весьма распространенные овощи и фрукты, мед. Во-вторых, натуральные средства будут не только улучшать внешний вид кожи, но и лечить ее при необходимости....


Другі пологи

В основному, повторні пологи проходять набагато швидше і набагато легше, ніж перші. У першу чергу, це відноситься до розкриття шийки матки - першої і дуже болючої фазі пологів. Під час повторних пологів період переймів стає значно менше. Це відбувається завдяки тому, що організм, що вже пройшов одного разу підготовчу стадію пологів, в...


Як боротися з алергією

Алергія в сучасному світі доставляє безліч неприємних моментів і не завжди вдається боротися з нею на належному рівні. Велика частина проявів знімається за допомогою медикаментів, але навантажувати організм постійной «хімією» хочеться далеко не всім. Причому це питання особливо гостро стає, коли це стосується дітей. На підростаючому організмі споживання постійних медикаментів...


Целиакия. Что такое глютен и с чем его едят

На крупах и даже на водке может появиться новая загадочная надпись, с которой придется за продукты платить еще больше. Необходимо, чтобы на упаковке дисков овсяных хлопьев, манной каши, хлебобулочных изделий и даже алкогольных напитков запестрели новые зелено-белые наклейки с надписью: "Без глютена". Глютен Что же это за вещество такое, глютен, содержание которого...


Ваша думка

Ви дивилися: "Чи можлива натуральна косметика?"