Меню
Категории
Позбавляємося від акне
21.06.2013 Косметологія

Проблемна шкіра для багатьох є справжньою проблемою. Висип може з’явитися з багатьох причин, а в підлітковому віці вона здатна викликати косметологічні проблеми і поява рубців, які залишаться на все життя. Акне може бути не тільки причиною наслідків, але і сигналом до проблем зі здоров’ям, тому не варто нехтувати таким симптомом.

Відвідування лікаря як перший крок

Перше, що потрібно зробити перед початком лікування — це відвідати фахівця. Дерматолог повинен буде оглянути пацієнта і зрозуміти яке походження може мати висип. Якщо це не пов’язано із захворюванням внутрішніх органів, гормональним зміною або іншими неполадками, то можна починати лікування. Должна ли плацента сохраняться после родов? Подробности — на medicina.ua.

Для того щоб отримати хороший результат, потрібно використовувати комплексне лікування. У нього повинні входити такі етапи:

  • очищення;
  • маски і креми;
  • прісушіваніе;
  • захист.

Перше, на що треба звернути увагу — це гігієна.

Якщо у вас проблемна шкіра, то необхідно вмиватися не рідше трьох разів на день. Це можна робити із застосуванням очищувальних засобів. За добу на поверхні епітелію скупчується чимало мікробів, пилу і жиру, що негативно впливає на загоєння акне і може стати причиною зараження.

Непогано підходять народні засоби, тому не варто витрачати великі суми грошей на сучасні косметичні засоби. Не факт, що вони дадуть належний результат. Сода, сік і м’якоть алое або звичайні вівсяні пластівці дозволять вам підсушити прищі, зняти запалення і досить швидко позбутися від висипки.

Особливу увагу зверніть на косметику, якою ви користуєтеся. Вона повинна бути гіпоалергенної, щоб не викликати негативну реакцію на шкірі, яка і так запалена. Проконсультуйтеся з косметологом, який допоможе підібрати косметику для проблемної шкіри. Тільки комплексний підхід дасть вам можливість стати володарем красивою і доглянутої шкіри.

Добавить комментарий
*