Меню
Категории
Що таке кератин і його користь для волосся
22.05.2015 Косметологія

Останнім часом ми все частіше стикаємося з новими косметичними процедурами, які допомагають омолодити шкіру, зробити смуги блискучими або допомогти при боротьбі з целюлітом. Але за новою назвою далеко не завжди криється новаторська технологія. Найчастіше це просто застосування вже відомих засобів для широкого використання.

Кератиновий бум

Для тих, хто вибирає сучасні шампуні і бальзами для волосся, кератин — не нове слово. Насправді цей компонент міститься в наших волоссі від природи. Саме він визначає зовнішній вигляд і структуру кожного волоска. Так і виникла ідея використовувати його в якості засобу для коригування волосся і поліпшення їх зовнішнього вигляду.

Вперше він був використаний більше п’яти років тому як випрямляч для волосся. Додаючи формалін можна істотно збільшити його термін дії, але цей компонент здатний надати і негативний ефект. Часте його використання руйнує волосся, погіршує його стан, тому сучасні стилісти і перукарі віддають перевагу в якості добавки застосовувати більш натуральні компоненти. Прилив энергии подарит синсера.

А от сам кератин вельми масово зустрічається в більшість косметичних засобів по догляду за волоссям. Він додається в шампуні і маски, в засоби для укладання або емульсії для волосся, а також може продаватися в ампулах в рідкому вигляді.

Показання до застосування

Кошти з кератином рекомендується використовувати тим, у кого сухі і пошкоджене волосся. Він здатний зміцнити їх, зробити більш блискучими і здоровими на вигляд, «наситити» його і збільшити обсяг. Особливо актуально для тих, хто часто фарбує волосся фарбами або ж робить щоденні укладання із застосуванням допоміжних засобів, прасок або плойки.

Особливості використання кератину

Якщо ви використовуєте засоби містять кератин, то тут не потрібно ніяких особливих навичок — достатньо лише дотримуватися інструкції. А ось рідкий кератин наноситься безпосередньо на волосся і залишається на деякий час. Можна підсилити ефект за допомогою тепла — обмотати волосся рушником і просушити їх феном. Ефект буде помітний вже після першого застосування.

Якщо у вас жирне волосся, то цілком можливо, що ви не отримаєте бажаний ефект.

Добавить комментарий
*