Меню
Категории
Що таке мезотерапія?
13.07.2013 Косметологія

Мезотерапія — це спеціальна косметична процедура, яка спрямована на те, щоб продовжити молодість і здоров’я. Для цього робиться спеціальна суміш з препаратів, які вводяться під шкіру пацієнтки, тим самим покращуючи стан шкіри.

Користь чи шкода мезотерапії

Такий метод омолодження і поліпшення шкіри вже користується популярністю близько п’ятдесяти років. Раніше така процедура була доступна тільки вищим колам, але на сьогоднішній день жінки різного достатку можуть дозволити собі виглядати на всі 100%. Партнёры aquaheat.ua предлагают посмотреть накопительные водонагреватели на сайте своего магазина.  «Platinum» — нагреватели имеют 4 категории.

Мезотерапія показана тим, хто бореться зі зморшками, має нерівності на шкірі, а також пігментні плями. Вона також підійде для жінок з такими дефектами як:

  • рубці;
  • збільшені судини на обличчі;
  • нерівний колір особи;
  • вугрової хвороба.

Ін’єкції складаються із спеціально підібраних вітамінів, препаратів розширюють судини і лопілітіков. Для кожної жінки склад підбирається індивідуально, що дозволяє домогтися максимального ефекту. Вже після першої процедури можна побачити ледве помітні зміни, причому робиться це не хірургічним шляхом, а за допомогою корисних для шкіри складових. Процедура дозволяє не «приховати» дефекти, а вплинути на них на клітинному рівні, що забезпечує довговічність результату.

Протипоказання

Як і багато косметичні процедури, мезотерапія має свої протипоказання, яких потрібно дотримуватися. Перед призначенням необхідно проконсультуватися з лікарем, чи не з косметологом, а саме з лікарем, який дозволить оцінити стан вашого здоров’я, проведе необхідні аналізи і вкаже, на що звернути особливу увагу.

Навіть якщо все в порядку, то після процедури можуть виникнути больові відчуття, легке відчуття запаморочення, почервоніння в області уколів. Все це є цілком нормальним, і якщо не викликає серйозних проблем.

Добавить комментарий
*