Меню
Категории
Як правильно вибрати косметолога
27.07.2013 Косметологія

Останнім часом косметологічні послуги користуються все більшою популярністю. Салони краси пропонують нам різні послуги з догляду та омолодженню, дозволяють надовго зберегти свіжість і молодість особи, фігуру і гладкість шкіри. Але далеко не всі квапляться віддавати себе на «розтерзання» фахівця, оскільки потрібно бути впевненим у його професіоналізмі. Навіть у найбільш відомих і іменитих салонах відбуваються казуси, пов’язані з неуважністю або низькою кваліфікацією косметолога. Як не стати жертвою обставин і як грамотно вибрати косметолога?

Відгуки та рекомендації

Особистий косметолог те саме що сімейному лікарю. Він знає про вас усе деталі, починаючи від типу шкіри, закінчуючи раціоном вашого харчування. Виходячи з цього, він може давати ті чи інші рекомендації, радити і використовувати косметику, яка підійде саме вам. Тому дуже важливо не звертатися щоразу до різних людей, а повністю довіритися тільки одному спеціалісту. Зробити це можна завдяки відгуків або рекомендаціям з боку ваших знайомих або друзів. Але якщо у вас немає такої можливості — почніть пошуки самостійно.

Існує кілька негласних напрямків у косметології:

  • чистка обличчя;
  • омолодження;
  • масаж;
  • депіляції.

Виберіть те, що потрібно саме вам, і починайте «копати» в цьому напрямку.

Кваліфікація фахівця

Основне, на що варто відразу звернути увагу — це знання косметолога. В ідеалі він повинен мати диплом дерматолога, або хоча б медсестри. Це дуже важливо, оскільки в медичних навчальних закладах вчать тому, що потрібно. Курси косметолога — це попросту навик, який може отримати кожен. Важливо знати реакції організму, вміти робити тести на алергічну реакцію, знати, як діють ті чи інші препарати на шкіру. Тільки такий косметолог зможе допомогти вам у вирішенні багатьох питань і при цьому не додасть проблем.

Слідкувати за здоров’ям і молодістю своєї шкіри не так просто. Але вибравши правильного фахівця, ви зможете не тільки продовжити свою красу, але й отримати безліч приємних хвилин під час косметичних процедур.

Пуповинная кровь обладает свойством восстанавливать организм, когда другие способы не помогают. Банк пуповинной крови — на hemafund.com.

Добавить комментарий
*