Меню
Категории
Який манікюр на піку популярності?
08.09.2012 Косметологія

кракелюрВже не один сезон манікюр з ефектом кракелюр не втрачає своєї популярності. Влітку на нігтиках модниць красувалися яскраві соковиті відтінки, а з настанням осені їм на зміну прийшли більш приглушені темні і ніжні пастельні тони.

Що ж являє собою цей модний манікюр?

Термін «кракелюр» відбувся від французького слова «craquelure» і позначає тріщини на поверхні. Техніка кракелюра дуже часто застосовується в декорі для створення ефекту старовини — при реставрації меблів та предметів інтер’єру. Для цього використовується спеціальний лак, який при висиханні розтріскується.

З недавнього часу цей ефект застосовується і для створення цікавих рішень в манікюрі: існує спеціальний кракелюрний лак для нігтів з ефектом розтріскування. Лак для нігтів «кракелюр», або, як його ще називають, «лак-пітон», через схожість цього декоративного покриття зі шкіркою пітона, можна знайти в будь-якому великому косметичному магазині. Вартість кракелюрний лаку для нігтів не відрізняється від вартості звичайних декоративних лаків і залежить тільки від марки виробника. Смотрите также описание эффективности слабительных средств от запоров, чтобы вовремя оказать себе правильную помощь.

В залежності від техніки нанесення, за допомогою такого лаку можна створювати безліч різноманітних ефектів. Лак з ефектом розтріскування можна наносити по вертикалі, по горизонталі, по діагоналі і навіть круговими рухами — і все це дасть абсолютно різні ефекти! Які ж кольори краще всього використовувати для такого манікюру? Це залежить від ваших особистих переваг і вашої фантазії. Не рекомендується використовувати чорний лак в поєднанні з коричневим і коричневий з бежевим або зеленим. А от чорний з білим — безпрограшний варіант, який підійде практично до будь-якого вбрання. Якщо вам до душі ефект старого вишуканого фарфору, нанесіть в якості основи ніжний відтінок світло-бежевого або молочного звичайного лаку для нігтів і почекайте, поки він висохне. Потім покрийте нігтики лаком іншого відтінку з ефектом кракелюр. Після висихання кракелюрний шару потрібно обов’язково нанести верхнє покриття або звичайний прозорий лак. Чим тонше буде шар кракелюрний лаку, тим дрібніше і витонченіше вийдуть тріщинки. Хочете отримати модний ефект зміїної шкіри? Немає проблем! Наносьте в якості основи чорний лак для нігтів, дочекайтеся повного висихання основи і покрийте нігтики будь-яким кольоровим лаком з ефектом кракелюр.

Не забудьте закріпити манікюр верхнім покриттям або прозорим лаком. Якщо цього не зробити, поверхня нагідок буде злегка шорсткою.

Малюнок з тріщинок теж може виходити різноманітним. Це залежить від техніки і напрямки нанесення кракелюрний лаку на базовий кольоровий шар. Що примітно, манікюр-кракелюр тримається на нігтиках довше, ніж звичайне лакове покриття, — як мінімум 7-10 днів. Якщо ви любите експериментувати з дизайном нігтів, лак-кракелюр з ефектом розтріскування — те, що вам потрібно. Адже з його допомогою можна створити на нігтях незвичайне і дуже цікаве покриття, і при цьому абсолютно необов’язково володіти технікою розпису або спеціальними навичками дизайну нігтів.

Добавить комментарий
*