Де шукати секрет здоров’я і довголіття? В Японії!

Всім відомо, що японці славляться своєю працездатністю. Старанність у всіх сферах — найважливіша риса японського національного характеру. Більшість японців роблять все, щоб бути акуратними, працелюбними, здатними виправдати покладену на них довіру. Зі страху здатися неробами багато з них відмовляються брати відпустку.

Такий спосіб життя викликає серйозне фізичне й емоційне напруження, якому вони постійно протистоять. Як же їм вдається напружено працювати і головне — зберігати відмінне здоров’я до глибокої старості?

Адже Японія до того ж вважається світовим лідером за рівнем здоров’я нації та кількістю довгожителів. За останні 40 років число японців, чий вік перевищив сто років, постійно збільшувалося. За прогнозами ООН, до 2050 року в Японії буде налічуватися мільйон жителів, які переступили межу в 100 років. Важливо, що літні японці мало схожі на більшість наших пенсіонерів. Це активні люди, які продовжують займатися спортом, подорожувати і взагалі цікавитися різноманітністю життя. Чого варта хоча б історія Юічіро Міури, найстарішого в світі альпініста, який у віці 75 років підкорив Еверест.

Важливу роль в збереження здоров’я і хорошої фізичної форми жителів Країни висхідного сонця грає культура харчування, також японці радять висипатися і вести активний спосіб життя. Але як можна висипатися і вести активний спосіб життя, коли робота поглинає так багато сил і часу? — Запитаєте ви. Для того щоб ефективніше відновлюватися і зберігати бадьорість, японці вже звикли вдаватися до новітніх розробок, серед яких важливу роль відіграють нанотехнології. Завдяки останнім, японські вчені створюють повсякденні речі, які піклуються про здоров’я своїх господарів! Це речі звичні і головне, доступні звичайній людині: одяг, прикраси, косметичні засоби.

Однак звичні — не значить звичайні. Є серед них такі, які дозволяють збільшити витривалість організму, надати йому сил і допомогти протистояти шкідливим впливам, відновити і підтримувати природний біоелектричний баланс, знімати м’язові спазми і навіть головні болі. А дякувати за таке чудо треба професора Йошихіро Хірата, який не тільки зробив великий внесок в науку, а й створив компанію Phiten, де налагодив виробництво згаданої продукції.

Унікальна розробка, що дозволяє використовувати для оздоровлення корисні властивості наночастинок деяких металів вже багато років тому була оцінена у всіх куточках Японії. Навряд чи сьогодні можна знайти жителя країни висхідного сонця, якому не відома ця марка. Магазини Phiten в Японії зустрічаються, як то кажуть, на кожному кроці. Продукція Phiten призначена для людей, що ведуть як активний, так і малорухливий спосіб життя. Вона корисна для будь-якої сучасної людини, яка стежить за своїм здоров’ям.

Речі марки Phiten користується величезним попитом і в Японії та інших країнах світу. Багато знаменитостей і відомі спортсмени відчули дію японських нанотехнологій на себе. Число прихильників Phiten збільшується з кожним днем ​​не тільки в Японії, але і в Америці, Європі, Азії. Всього в світі на сьогоднішній день налічується більше 5000 магазинів цієї компанії. Хто вирішив прожити життя довго і мати міцне здоров’я — вже приєдналися до числа шанувальників Phiten!

Очень удобный сервис — колл-центр в Украине.  Массовая обработка звонков, рассылка СМС и масса других удобных сервисов для бизнеса.

Дивиться ще по-темі:

Ожиріння. Причини ожиріння

Багато хто вважає, що ожиріння - це наслідок переїдання і надмірного вживання їжі, переважно жирів, також нерухомий спосіб життя - без всяких сумнівів, всі ці фактори викликають ожиріння, але є один важливий фактор, який закладений людині вже при народженні, - це генетична схильність до ожіріння. Всiм відомо, що якщо обидва...


Реабілітація від наркотиків. Лотос. Наркологічний центр

Реабілітація від наркотиків - це процес повного відновлення всіх сфер життя, які виявилися порушеними вживанням. Кожен, хто мав справу з залежним від наркотиків, погодяться, що спосіб життя, стосунки з оточуючими і сім'єю, робота, звички - все це не в порядку і не на своєму місці. Наркологічна реабілітація - це засіб...


Як відновити обмін речовин

Обмін речовин - це те, від чого залежить стан нашого організму. У цьому понятті криється не тільки причина зайвої ваги, але і деколи здоров'я внутрішніх органів. Ми постійно стикаємося з багатьма проблемами, і далеко не завжди знаємо, що частина їх криється в неправильному обміні речовин. Як його відновити і як правильно...


Фізичні навантаження — крок до здорового способу життя

Останнім часом здоровий спосіб життя став позитивною тенденцією серед молоді, людей середнього віку і голлівудських зірок. Все частіше можна почути: «Я регулярно займаюся спортом, відмовився від шкідливих звичок і відчуваю себе набагато краще». І дійсно, фізичні навантаження допомагають тримати організм у тонусі, а також просто незамінні при боротьбі із зайвою...


Анорексія: що це таке

Ось вже багато років мода на довгоногих і струнких дівчат не проходить. Тому що 9 з 10 жінок прагнуть мати ідеальну фігуру, виснажуючи себе дієтами і вправами. Нерідко все виходить з-під контролю і навіть виникає загроза втрати здоров'я. Але в певний момент людина вже не може зупинитися - ось тут...


Ваша думка

Ви дивилися: "Де шукати секрет здоров’я і довголіття? В Японії!"