Головний продукт для позбавлення від хвороб шлунку!

Гастрити, виразки, коліти…

Запалювальні захворювання шлунково-кишкового тракту мучать людей роками, то стихаючи, то загострюючись знову. Сьогодні існує величезна кількість лікарських засобів для боротьби з проблемами шлунка і кишечника. Однак число людей, які страждають від ерозивно-виразкових захворювань шлунково-кишкового тракту, не зменшується, а лише зростає з кожним роком.

Чому? Справа в тому, що більшість наявних в аптеках препаратів призначені лише для пом’якшення симптомів захворювання, тобто, для полегшення страждань хворих. Як відомо, самий дієвий спосіб вирішення будь-якої проблеми — це знайти й усунути її причину.

Як назавжди усунути ПРИЧИНУ запальних і виразкових захворювань шлунка та кишечника?

Змінена клітина — причина виникнення гастритів, виразкової хвороби і коліту

В основі всіх ерозивно-виразкових захворювань шлунка і кишечника лежить процес запалення. Осередок запалення завжди виникає навколо зміненої, зламаної клітини.

Змінена клітина — це клітина, що має значні порушення у своїй структурі, в результаті чого наша імунна система вважає її чужорідної, небезпечною, і тому атакує.

Змінені клітини виникають в нашому організмі внаслідок ушкодження токсинами і шлаками, які потрапляють в нашу кров з загазованого повітря, їжі з барвниками, консервантами і нітратами, сигаретного диму. Змінені клітини також є наслідком зараження здорових клітин різними інфекціями, наприклад, хелікобактер пілорі (Helicobacter pylori).

Змінену клітину в слизової шлунково-кишкового тракту постійно атакують лімфоцити і макрофаги нашої імунної системи. Саме тому й відбувається спочатку запалення, а потім і ерозивно-виразкові зміни у слизовій. Ця війна триває роками і не закінчується перемогою жодної зі сторін, так як змінена клітина з часом пристосовується до постійної агресії імунітету.

У результаті пристосувальних перетворень змінена клітина стає ракової. Ракова клітина живе і розмножується, незважаючи ні на які захисні реакції нашого організму.

Висновок: щоб позбутися від запалення та супроводжуючих його ерозивно-виразкових змін слизової шлунка і кишечника, необхідно знищити змінені клітини.

Нещодавно був розроблений новітній метод вирішення даної проблеми.

Як знищити змінені клітини в слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту

Змінені клітини не можуть бути знищені ні нашим імунітетом, ні лікарськими препаратами. Проте в кожній клітині нашого організму закладений природний механізм «самознищення» — Апоптоз.

Витяг з Вікіпедії:

Апоптоз (грец. απόπτωσις — опадання листя) — програмована клітинна смерть, регульований процес самоліквідації на клітинному рівні, в результаті якого клітина фрагментіруется на окремі апоптотичні тільця, обмежені плазматичною мембраною. Фрагменти загиблої клітини зазвичай дуже швидко (в середньому за 90 хвилин) фагоцитуються макрофагами або сусідніми клітинами, минаючи розвиток запальної реакції. Однією з основних функцій апоптозу є знищення дефектних (пошкоджених, мутантних, інфікованих) клітин.

Дослідження програмованої клітинної смерті ведуться з кінця 1960-х років. Термін «апоптоз» був вперше використаний в 1972 році в роботі британських вчених — Дж. Керра, Е. Уайлі і А. Керрі. Одними з перших до вивчення генетики і молекулярних механізмів апоптозу приступили С. Бреннер, Дж. Салстон і Р. Хорвиц, всі троє в 2002 році були удостоєні Нобелівської премії з фізіології або медицині з формулюванням «За відкриття в області генетичного регулювання розвитку людських органів», і, зокрема, за свої досягнення в сфері вивчення програмованої клітинної смерті.

Учені всього світу багато років намагалися розробити спосіб управління процесом самознищення змінених клітин. Першими добилися успіхів японські вчені, коли вони виділили з морської водорості Ламінарія японська (Laminaria japonica) особливу цілющу речовину — фукоїдан.

Фукоїдан зв’язується з особливою антеною (рецептором), яка присутня тільки на поверхні змінених клітин.

Наукова назва цієї антени — «рецептор фактора некрозу пухлини». У нормі лімфоцити нашої імунної системи самі «дізнаються» цю антену і виділяють фактор некрозу пухлини, запускаючи самознищення зміненої клітини. Якщо цей механізм порушується, змінені клітини продовжують жити. Вони стають центром вогнища запалення і поступово перероджуються в рак. У цьому випадку фукоїдан здатний замінити собою зламаний механізм знищення змінених клітин. Коли фукоїдан зв’язується з «антеною», всередині зміненої клітини запускається програма «самознищення». Така клітина гине і розпадається на частини. Після цього імунна система замість «затяжної війни» швидко знищує її залишки.

Біломорська водорість фукус пухирчастий (Fúcus vesiculósus) відрізняється від всіх інших водоростей Землі тим, що має надзвичайно високий вміст фукоїдан. Здатність фукоїдан викликати самознищення змінених (включаючи ракові) клітин доведені в роботах багатьох наукових колективів світу (про фукоідане). Однак вона проявляється тільки у великих концентраціях і при виділенні фукоїдан в особливій біологічно активній формі.

Для того, щоб знищити змінені клітини в слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту людини, що страждає ерозивно-виразковим захворюванням, фукоїдан потрібно приймати у великих кількостях, не менше 3-х столових ложок в день.

Неперевершені показники вмісту та біологічної активності фукоїдан в Біломорсько фукус пояснюються особливими природними умовами російської півночі. Тривалий полярний день забезпечує активний його синтез в клітинах водорості, а прохолодна температура води як би консервує його потужну біологічну активність. В Біломорсько фукус фукоїдан становить 85% сухої маси водорості. Для порівняння, в поширеній водорості Ламінарія, яка росте біля берегів Японії, фукоїдан займає лише 5% від загальної сухої маси.

Препарат лікувального харчування Пілоріс являє собою практично чистий фукоїдан з найвищою біологічною активністю.

Про продукт «Пілоріс»

В основі створення препарату Пілоріс лежить феномен чудесних зцілень безнадійних хворих ченцями Соловецького монастиря (Спасо-Преображенський чоловічий монастир на Соловецьких островах). Начулися про північне чудо, тисячі стражденних спрямовувалися за зціленням у святу обитель.

Про чудесні зцілення складали легенди. На жаль, за часів радянської влади не віталося вивчення всього, що пов’язане з релігією. Тому лише в середині 1990-х років російські вчені вперше здійснили спробу розгадати таємницю Соловецьких ченців.

З монастирських книг і рукописів вони дізналися, що для зцілення хворих преподобні старці використовували «чудову траву морську», яка росте в море прямо у монастирських стін. Цією «чудовою морською травою» виявився Фукус пухирчастий (Fúcus vesiculósus). З нього ченці особливим чином готували цілющий зілля, так як сирий фукус не придатний в їжу.

Вчені підмосковного наукограда Пущино першими в світі налагодили технологію виробництва зілля ченців Соловецького монастиря. Однією з найскладніших завдань, які постали перед розробниками, було збереження високої біологічної активності фукоїдан в процесі переробки сирого фукуса. Результатом цієї багаторічної наукової роботи став продукт лікувального харчування Пілоріс, доступний всім людям, що страждають від захворювань шлунково-кишкового тракту (pyloris.ru).

Обратите внимание: диодная лазерная эпиляция — это новое слово в развитии лёгкой и безупречной процедуры.

Дивиться ще по-темі:

Хвороби

АБСЦЕС АВІТАМІНОЗ АВІТАМІНОЗ 2 АНГІНА АНГІНА 2 АРТРИТ АТЕРОСКЛЕРОЗ АТЕРОСКЛЕРОЗ 2 АТОН КИШЕЧНИКА БЕЗСОННЯ БРОНХІАЛЬНА АСТМА БРОНХІТ БРОНХІТ 2 Вегетоневроз Водянка ЗБУДЖУЮЧІ АПЕТИТ Запалення слизової оболонки рота і ясен ВИПАДАННЯ ВОЛОССЯ ГАСТРИТ ГАСТРИТ 2 Гіпертонічна хвороба Гіпертонічна хвороба 2 ГЕМОРОЙ ГЕПАТИТ Гнійні рани ГОЛОВНІ БОЛІ ГРИП ДІАБЕТ ДИЗЕНТЕРІЯ ДИФТЕРІЯ ЖОВЧНОКАМ'ЯНА ХВОРОБА ЗАХВОРЮВАННЯ ОЧЕЙ Захворювання шлунково-кишкового ТРАКТУ Захворювання шлунково-кишкового тракту 2 Захворювання шлунково-кишкового ТРАКТУ 3 Захворювання шлунково-кишкового ТРАКТУ 4 ЗАХВОРЮВАННЯ жовчних шляхів ЗАХВОРЮВАННЯ жовчних шляхів 2 ЗАХВОРЮВАННЯ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ ЗАХВОРЮВАННЯ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ 2 ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРИ ЗАХВОРЮВАННЯ сечового міхура, нирок і...


Лейкоз. Ознаки хвороби

Лейкозом називають ряд захворювань системи кровотворення. Це злоякісні захворювання, при яких пухлинні клітини виникають і розвиваються в кістковому мозку. Наслідком стає те, що порушується нормальний процес відтворення нових клітин крові. В організмі починається брак тих чи інших видів кров'яних клітин, їх замінюють незрілі бластні клітини. Залежно від того, який саме...


Важкість у шлунку: причини та способи усунення

Чимало людей страждає таким явищем як важкість у шлунку після прийому їжі. І це може бути зовсім не калорійна і «важка» їжа. Неприємне відчуття може з'являтися навіть при невеликих і нещільних перекушуваннях. Чи є це симптомом розвитку або наявності серйозного захворювання і чи можна мінімізувати тяжкість в шлунку? Причини важкості в...


АНГІНА

Аніс звичайний - однорічна трав'яниста рослина. З лікувальною метою застосовують ії плоди, які заготовляють під час дозрівання, коли плоди перших парасольок побуріли, а решта парасольок ще зелені. Плоди містять 2-3 відсотки ефірної і 10 відсотків жирної олії, білкові і мінеральні речовини. Настій плодів застосовують при кашлі, втрати голосу, запаленні слизової оболонки дихальних...


ДИЗЕНТЕРІЯ. Лікування рослинами

Алое деревоподібне. Сік алое застосовують всередину по 1-2 чайні ложки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Лохина цінується в народній медицині як засіб протіводізентерійний у вигляді відвару сухих ягід. Горець пташиний застосовують у вигляді відварів і в зборах: Столову ложку подрібненої трави споришу залити 0,5 л гарячої води, кип'ятити 10...


Ваша думка

Ви дивилися: "Головний продукт для позбавлення від хвороб шлунку!"