Меню
Категории
Препарат Пілоріс — продукт лікувального харчування
01.12.2014 Ліки

Препарат Пілоріс - продукт лікувального харчуванняЗовсім недавно я не могла себе відчути здоровою людиною. Здавалося, що моя хвороба зі мною назавжди. Діагноз мені поставили ще в 23 роки — ерозивний бульбит, але підозрюю, що хвороба ця ще з підліткового віку у мене була. Навіть і не знаю, що послужило причиною — начебто мама мене годувала добре, регулярно. Сніданок, обід, вечеря — все домашнє. А ось все рівно… Хоча, якщо вже зовсім чесно, то це ціна нічних посиденьок, коли потім вранці дотягуєш сон до останнього і снідати вже ніколи.

Власне до лікаря я звернулася, коли стала регулярно відчувати нудоту і важкість у животі. Я спочатку навіть тест на вагітність проходила і до гінеколога для початку пішла, адже розповідали ж, що нудить на перших місяцях. Але це виявилася зовсім інша історія, набагато менш позитивна. В процесі діагностики виявилася ще інфекція у вигляді хелікобактер пілорі. Ось про що не чула раніше ніколи і вік би ще не чути. Ну по цій зарази я шібануло ударною дозою антибіотиків і як вважаю там всередині остаточно повбивають і вся корисна мікрофлора. А в підсумку взагалі нормально харчуватися стало неможливо. Таке враження, що через мене як через фільтр вся їжа пролітала зі свистом. І почалися всякі Біфідок і ентерококи. Загалом не життя, а суцільний лазарет. Ні поїхати нікуди по-людськи, ні з друзями потусити. Але поступово якось все прийшло до якоїсь подоби стабільності. Хоча про здоров’я говорити не доводилося. Обмеження в їжі, всякі препарати типу фестала, наприклад. Але як же мені це все набридло. І головне — перспективи тільки на погіршення, і навіть у кращому випадку, на підтримання в тому ж стані.

Коли у мене з’явився стабільний інтернет, то я стала читати всякі сайти про здоров’я. Чого там тільки немає. І реальні відгуки від людей, і роз’яснення від лікарів, які далеко не завжди зрозумілі людині без медичної освіти і всяких різних сучасних препаратів вагон. Нормальні дівчата на всяких модних форумах сидять, косметику вибирають або женихів, а я на кишки в розрізі дивлюся. Але, оказазалось, не дарма я цією інформацією завантажувалася.

У підсумку я вийшла на фірму Хьюз Медікал, яка продає в Росії препарат Пілоріс. Його роблять з біломорської водорості фукус з найбільшим вмістом фукоїдану з усіх морських рослин. Ця речовина володіє унікальною здатністю запускати у  клітинах слизової механізм апоптозу — тобто відторгнення пошкоджених клітин. А потім вже на їх місці наростають нові клітини і поки ви їх поганим харчуванням і всякою поганню не зашкодить вони працюватимуть як новенькі. Ну, вони власне і будуть новенькі. Пілоріс цей виглядає як дуже густий кисіль. На смак мені особисто нагадує морську капусту — ось наче кисіль з неї зварили.

Харчувалася я цим лікувальним харчуванням три місяці. Природно не замість всієї іншої їжі. А по ложці за півгодини до прийому їжі. Відчула на якийсь момент деякий дискомфорт, зміна стулу тощо, але потім все увійшло в норму. Важкість у животі перестала відчуватися, та й загальний стан став краще. Апетит нормалізувався. Цікавий ефект — перестало заколисувати в транспорті. Дієту я практично скасувала, не використовую звичайно всяку хімію — приправи синтетичні, газовану воду з наповнювачами не п’ю. А так їм усе підряд. Про таблетки зовсім забула вже.

Так що хочу сказати спасибі природі і творцям препарату. І всім побажати удачі і здоров’я! Це дуже важливо!

Марина

Добавить комментарий
*